تیم ملی با ۴ تغییر مقابل عراق

دراگان اسکوچیچ از ۴ بازیکن جدید نسبت به دیدار با کامبوج در مسابقه مقابل عراق استفاده کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران در حساس‌ترین مسابقه هفته پایانی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا، از ساعت ۲۱ امشب مقابل عراق قرار می‌گیرد که اسکوچیچ در این بازی تغییراتی در ترکیب ایران نسبت به دیدار قبل ایجاد کرده است.

ترکیب تیم ملی ایران در دیدار امشب مقابل عراق، در مقایسه با بازی گذشته‌اش که برابر کامبوج به برتری ۱۰ گله دست یافت، ۴ تغییر داشته که در تمام خطوط، تغییرات قابل مشاهده است.

علیرضا بیرانوند مثل دیدار با هنگ‌کنگ و بحرین و پس از نیمکت‌نشینی مقابل کامبوج، دوباره به ترکیب تیم ملی ایران بازگشته و جای امیر عابدزاده را گرفته است.

محمدحسین کنعانی‌زادگان نیز که در دیدار مقابل کامبوج در ترکیب حضور نداشت، دوباره در جمع ۱۱ نفر اصلی دیده می‌شود تا مرتضی پورعلی‌گنجی که سابقه گلزنی مقابل عراق را هم دارد، کار را از روی نیمکت آغاز کند.

تغییر سوم ترکیب تیم ملی ایران برابر عراق در سمت چپ خط دفاعی اتفاق افتاده است؛ جایی که احسان حاج‌صفی با در اختیار داشتن بازوبند کاپیتانی به ترکیب تیم ملی بازگشته و جای میلاد محمدی را گرفته است تا اسکوچیچ با بهره‌مندی از تجربه او نمایش بهتری در فاز دفاعی مقابل عراق ارائه دهد.

سردار آزمون نیز پس از یک مسابقه دوری از ترکیب، جای سامان قدوس را در جمع نفرات اصلی تیم ملی گرفته و امید اصلی گلزنی ایران برابر عراق است.

تگ ها


تیم ملی ایران