تیم ملی بوکس قزاقستان در آمریکا اردو برگزار می‌کند

بوکسورهای قزاقستان به منظور برپایی اردوی آماده‌سازی و تدارکاتی به کشورهای آمریکا و کوبا سفر خواهند کرد ....

به گزارش مدال و به نقل از سایت inside the games، به دلیل شیوع و همه‌گیری بیماری کرونا، بوکسورهای المپیکی قزاقستان نتوانسته‌اند خود را برای حضور در المپیک به اندازه کافی آماده کنند، به منظور آمادگی بیشتر برای شرکت در بازی‌های المپیک توکیو اردوهای تدارکاتی را در آمریکا و کوبا برگزار خواهند کرد.

بر همین اساس ۹ بوکسور قزاق به بازی های المپیک توکیو راه یافته‌اند. این تیم تا پایان ماه جاری در آمریکا تمرین خواهد کرد و تمرکز خود را روی بهبود آمادگی جسمی کلی خواهد گذاشت. علاوه بر این، آنها برای کسب تجربه با بوکسورهای حرفه‌ای آمریکایی مسابقه خواهند داد.

همچنین قرار است ۱۶ بوکسور قزاق به هاوانا پایتخت کوبا سفر کنند. باقیمانده ورزشکارانی که به کوبا سفر می کنند بوکسورهای ذخیره ای هستند که برای مسابقات ملی آماده می شوند.

گالیمبک کنژبایف، سرمربی تیم ملی بوکس قزاقستان در رابطه با برگزاری اردوهای مشترک در آمریکا و کوبا گفت: این یک تجربه عالی برای بوکسورهای ما است که اخیراً توانسته‌اند با هم تیمی‌های خود تمرین کنند. آنها اکنون می توانند با حریفان با کیفیت بالا مسابقه دهند. هر دو اردو آماده‌سازی را برای حضور در المپیک توکیو برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

بوکس قزاقستان با کسب هفت مدال طلا، هفت نقره و هشت برنز در مجموع موفق‌ترین ورزش المپیکی این کشور است.

بازی‌های المپیک توکیو ۲۳ ژوئیه تا ۸ آگوست (یک تا ۱۷ مرداد سال ۱۴۰۰) برگزار خواهد شد. 

بیشتر بخوانید:

نشست ستاد عالی بازی های المپیک با ۵ فدراسیون المپیکی

روزبهانی: بوکس دنیا دست مافیا است

 

 

تگ ها


بوکس بوکس