تیم ملی تکواندو بلغارستان وارد تهران شد

تیم ملی تکواندو بلغارستان به منظور برپایی اردوی مشترک با ملی پوشان کشورمان صبح امروز وارد ایران شد....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم ملی تکواندو بلغارستان به منظور برپایی اردوی مشترک با ملی پوشان کشورمان ساعت ۴:۴۵ صبح امروز (دوشنبه - ۲۰ بهمن ماه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد ایران شد.

از ملی پوشان بلغارستان ساعت ۸:۳۰ امروز تست کرونا گرفته شد و پس از مشخص شدن نتیجه و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد اردو آغاز می‌شود؛ این اردوی مشترک با درخواست فدراسیون تکواندو بلغارستان صورت گرفته که فدراسیون تکواندو ایران تا ۱۲ اسفندماه میزبان این نفرات خواهند بود.

آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی دو المپین تکواندو کشورمان و سجاد مردانی، سروش احمدی، فرزان عاشورزاده، امیرسینا بختیاری، مهران برخورداری و سیدامید حسینی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی هستند که تمرینات خود را زیر نظر فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی پیگیری می‌کنند.

ملی پوشان بلغارستان به منظور حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره اروپا تمریناتشان را زیر نظر سرمربی ایرانی خود فرزاد ذوالقدری پیگیری می‌کنند و حالا برای آمادگی بیشتر درخواست تمرین مشترک با تیم ملی ایران را داشته‌اند که ۶ تکواندوکار از بلغارستان در این اردو حضور دارد.

برای تیم ملی بلغارستان نیز دو دیدار تدارکاتی هم در نظر گرفته شد که در حاشیه رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک تکواندو به ترتیب با تیم‌های لوازم خانگی کن و دانشگاه آزاد اسلامی به رقابت می‌پردازند.

طبق اعلام قبلی سازمان تیم‌های ملی، ملی پوشان تکواندو کشورمان برای آمادگی هرچه بیشتر و حضور قدرتمند در رویدادهای پیش‌رو در تورنمنت بلغارستان است که روز ۱۷ اسفندماه در صوفیه برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند و پس از آن تیم ملی ایران کمپ ۱۰ روزه‌ای را در بلغارستان با ۳ تیم اروپایی دیگر در دستور کار دارد.

بیشتر بخوانید:

اردوی تیم ملی پاراتکواندو بانوان آغاز شد

هشت تکواندوکار در اردوی تیم ملی بانوان باقی ماندند

 

 

تگ ها


تکواندو تیم ملی تکواندو فرزاد ذوالقدر تکواندو تکواندو