تیم ملی در آزادی؛ شاید وقتی دیگر

تیم ملی روز ۲۲ آبان در مسابقه ای دوستانه ای به مصاف بوسنی می رود. این بازی به میزبانی بوسنی برگزار می شود...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فدراسیون فوتبال در ماه های اخیر تلاش های زیادی انجام داد تا تیم ملی در استادیوم آزادی میزبان حریفان خود باشد به خصوص که در اولین بازی پیش رو در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ باید در این استادیوم پذیرای هنگ کنگ باشد اما واقعیت این است که حریفان به دلیل شرایط قرمز ایران در بحث کرونا از سفر به تهران هراس دارند و به همین دلیل در ماه های اخیر بازی های تیم ملی در خارج از ایران تدارک دیده شده است. 

تیم ملی بعد از بازی با ازبکستان راهی ترکیه شد تا با مالی بازی کند اما این بازی دوستانه به دلیل حضور بازیکنان کرونایی در اردوی مالی از سوی فدراسیون فوتبال ترکیه لغو شد. تیم ملی با رهبری اسکوچیچ چه زمانی در استادیوم آزادی تهران به میدان می آید؟ به این سوال نمی شود جواب مشخصی داد؛ شاید وقتی دیگر. 

لیگ برتر قرار است از ۱۶ آبان آغاز شود؛ طبیعتا بعد از هفته اول باید بازی ها تعطیل شود تا تیم ملی ۲۲ آبان در خاک بوسنی به مصاف این تیم برود. طبیعتا بعداز بازگشت ملی پوشان دوباره بازی های لیگ از سر گرفته خواهد شد. تیم های عمان و سوریه از جمله تیم هایی بودند که دیدار خود در تهران با تیم ملی را به خاطر کرونا لغو کرده اند.

بیشتر بخوانید:

رسمی: ایران- بوسنی بازی می‌کنند

صعود ایران در رنکینگ جهانی فیفا (عکس)

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال