تیم ملی فوتبال زنان؛ از تهران به مقصد مینسک

تیم ملی فوتبال زنان ایران بامداد امروز تهران را به مقصد مینسک بلاروس ترک کرد تا در اردویی برون مرزی یک هفته‌ای شرکت کند....

به گزارش "ورزش سه"، پس از انجام سه دوره اردوی آماده‌سازی پس از دو سال تعطیلی تمرینات تیم ملی فوتبال زنان، حالا نوبت به برگزاری اولین بازی رسمی رسیده و با برنامه‌ریزی‌های که از ابتدای شروع به کار تیم ملی فوتبال زنان با هدایت مریم ایراندوست انجام شده بود، سفر به بلاروس و شرکت در تورنمنت سه جانبه با حضور تیم‌های ملی بلاروس و ازبکستان نیز در دستور کار قرار گرفت.

ساعت ۵ بامداد یکشنبه (امروز) کاروان تیم ملی فوتبال زنان تهران را به مقصد مینسک ترک کرد تا خود را به پایتخت کشور بلاروس برساند و مهیای برگزاری تورنمنت بین‌المللی و تدارکاتی بلاروس کند؛ در بدو ورود تست کرونا و قرنطینه تا مشخص شدن پاسخ تست کرونا، از پروتکل‌های لازم برای ورود تیم‌های شرکت کننده به این تورنمنت است.

گفتنی است این اردوی برون مرزی تیم ملی فوتبال زنان که همراه با دو بازی دوستانه مقابل بلاروس و ازبکستان خواهد بود، از ۱۶ خردادماه (امروز) تا ۲۳ خردادماه به طول خواهد انجامید و پس از آن کاروان تیم ملی فوتبال زنان به ایران بازخواهد گشت.

دیدار مقابل تیم ملی بلاروس، اولین بازی تیم ملی فوتبال زنان ایران پس از تعطیلی دو ساله است؛ ضمن آن‌که هدف از برگزاری این دیدارهای دوستانه برای تیم ملی فوتبال زنان، آماده‌سازی بهتر برای شرکت در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا است که شهریورماه در هند برگزار خواهد شد.

تگ ها


فوتبال بانوان