تیم ملی فوتبال پیشکسوتان ایران استقلال آستارا را شکست داد

آستارا- تیم ملی فوتبال پیشکسوتان ایران در یک بازی دوستانه تیم استقلال آستارا را با پنج گل شکست داد....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال پیشکسوتان ایران بعد از ظهر جمعه در استادیوم وحدت آستارا و به مناسبت یادبود «بهمن پریان» رئیس فقید هیئت فوتبال آستارا به مصاف تیم فوتبال پیشکسوتان استقلال آستارا رفت که در پایان این دیدار، تیم ملی فوتبال پیشکسوتان ایران موفق شد با نتیجه ۵ بر یک میزبان خود را شکست دهد.

گل‌های تیم ملی فوتبال پیشکسوتان ایران را در این بازی جلال جباری، نادر اسدی، اسماعیل راستی، حسن اشجاری و مرتضی فنونی‌زاده به ترتیب در دقایق ۱۳، ۱۶، ۶۰، ۷۴ و ۸۵ بازی به ثمر رساندند.

تک گل تیم فوتبال پیشکسوتان استقلال آستارا را کوروش شرق زاد در دقیقه ۳ بازی به ثمر رساند.

در این بازی تیم فوتبال پیشکسوتان استقلال آستارا یک ضربه پنالتی را با هنرنمایی بهروز سلطانی دروازه بان باسابقه تیم ملی فوتبال پیشکسوتان ایران از دست داد.

حسن اشجاری سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا و هادی شکوری سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش که هر دو از سرمربیان حاضر در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور هستند در ترکیب تیم ملی فوتبال پیشکسوتان ایران به میدان رفتند.

مقصود چند دل دروازه‌بان آستارایی فوتبال استان گیلان که دروازه بان سابق تیم فوتبال چوکای تالش و مربی دروازه بان های تیم فوتبال شهرداری آستارا است، در ترکیب تیم فوتبال پیشکسوتان استقلال آستارا به میدان رفت و تا دقایق حضور خود در بازی ستاره میدان بود و بارها مانع گلزنی تیم ملی فوتبال پیشکسوتان ایران شد.

بهروز سلطانی، مرتضی فنونی زاده، مهدی فنونی زاده، حسن اشجاری، علی لطیفی، جلال جباری، نادر اسدی، هادی شکوری، اسماعیل راستی، مهدی امیر آبادی، ارسطو محمدی، بهزاد داداش زاده، سعید نعیم آبادی و … از جمله چهره‌های شاخص و پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران و به مربیگری مهدی فنونی‌زاده در این بازی دوستانه بودند.

در حاشیه این مسابقه نیز اهالی ورزش دوست شهرستان مرزی بندر آستارا و علاقه مندان به فوتبال با گرفتن عکس‌های یادگاری با پیشکسوتان تیم ملی فوتبال ایران با آنان گفتگو کردند.

تگ ها


فوتبال آستارا پیشکسوت فوتبال