تیم ملی مدیر رسانه ای ندارد

در حالی که رسانه های مختلف خبر از حضور یک فرد پرتغالی به اسم فیلیپه سانتوس به عنوان مدیررسانه ای تیم ملی داده اند، مسئولان تیم ملی این خبر را تکذیب می کنند ......

در حالی که رسانه های مختلف خبر از حضور یک فرد پرتغالی به اسم فیلیپه سانتوس به عنوان مدیررسانه ای تیم ملی داده اند، مسئولان تیم ملی این خبر را تکذیب می کنند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در حال حاضر امور مربوط به رسانه و ارتباط بازیکنان زیرنظر کارلوس کی روش و با هماهنگی سانتوس و بامداد میرزایی انجام می شود اما این یک موقعیت موقتی است و با انتخاب مدیررسانه ای تیم ملی این شرایط تغییر خواهد کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در راه صعود به جام جهانی 2018 روسیه تمرینات خود را در تهران در شرایطی برگزار می کند که کارلوس کی روش پس از مجادلات دی ماه گذشته با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس از همیشه منزوی تر است و کمتر روی خوشی به رسانه ها نشان داده و خود را در معرض گفت وگو قرار داده است.

وی که در صورت پیروزی در دیدار فردا ماموریت خود را در تهران نهایی خواهد کرد، در ماه های گذشته کادر خود را به طور کامل پرتغالی کرد و همه عناصر ایرانی به جز آرین قاسمی را از اطرافیان خود کنار گذاشت اگرچه چهره هایی مثل جواد نکونام، مهرداد خانبان، مارکار آقاجانیان و محسن معتمدکیا نیروهای وفاداری به وی محسوب می شدند.

در یک ماه گذشته، فدراسیون فوتبال برای حضور یک روزنامه نگار ورزشی به عنوان مدیررسانه ای جلساتی را با کی روش برگزار کرده اما سرمربی تیم ملی زیربار حضور فرد مورد نظر فدراسیون نرفته است. به هرحال اگر کی روش به کار خود در ایران ادامه دهد در مورد حضور ایرانی ها و استفاده از آنها باید تصمیم نهایی را بگیرد تا از وضعیت موقتی فعلی فاصله بگیرد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال