تیم ملی هندبال ایران ۴ ژانویه به مصاف اسلوونی می‌رود

علیرضا حبیبی میگوید که اردوی تیم ملی هندبال در اسلوونی به خوبی پیش میرود ......

علیرضا حبیبی می‌گوید که اردوی تیم‌ ‌ملی هندبال در اسلوونی به خوبی پیش می‌رود.

مربی تیم‌ ‌ملی هندبال در مورد شرایط تیم‌ ‌ملی هندبال ایران در اردوی اسلوونی اظهار کرد: اردو خیلی خوب برگزار می‌شود. در این چند روز ملی‌پوشان تمرینات خوبی را در دو نوبت صبح و بعدازظهر در کمپ ورزشی در اسلوونی داشتند. بیشتر تمرکز ما بر روی آمادگی فیزیکی، جسمانی و کارهای تاکتیکی بازیکنان است.

او افزود:  شرایط بازیکنان خوب و رو به پیشرفت است. به خصوص در بحث بدنی روز به روز آماده تر و بهتر می‌شوند و تنها نیاز به کارهای تیمی و هماهنگی تاکتیکی بیشتری دارند که در طول روزهای آینده و با وجود دیدارهای تدارکاتی که پیش رو داریم این اتفاق هم خواهد افتاد.

مربی تیم‌ ‌ملی هندبال در مورد دیدارهای تدارکاتی تیم‌ ‌ملی هندبال در اسلوونی، بیان‌ کرد: اولین دیدار تدارکاتی را دو روز دیگر (شنبه) در شهر کوپر و مقابل تیم باشگاهی این شهر که نایب قهرمان باشگاه‌های اسلوونی است خواهیم داشت. دومین بازی هم با تیم‌ ‌ملی هندبال اسلوونی است که چهارم ژانویه برگزار می‌شود.

حبیبی در خصوص دیدار تیم‌ ‌ملی هندبال ایران با تیم‌ ‌ملی الجزایر در اسلوونی نیز گفت: تیم الجزایر موفق به کسب ویزا نشده است و در حال‌ حاضر برنامه‌ریزی ما برای همین دو بازی است.

حبیبی در پاسخ به این سوال که آیا سایر لژیونرها به جمع تیم ملی ‌اضافه  شده‌اند، گفت‌: در حال‌ حاضر ۱۷ بازیکن در اختیار داریم. سجاد ندری، افشین صادقی و سلامان بربط سه ملی‌پوش دیگری هستند که موفق به کسب ویزا نشده‌اند و فکر می‌کنم یکی دو روز دیگر سلامان بربط به جمع تیم ‌اضافه  شود، اما  چیزی که قطعی است در تورنمنت قطر هر ۲۰ بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت.

تیم ملی هندبال ایران برای آمادگی جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا از سوم دی‌ماه به اردوی تدارکاتی اسلوونی اعزام شده است و بعد از آن ملی‌پوشان به تورنمنت چهارجانبه قطر می‌روند. رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا ۲۸ دی ماه به میزبانی کره جنوبی برگزار می شود.

تگ ها


اخبار روز هندبال