تیم ملی والیبال ایران به ایتالیا رسید

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران که بامداد سه شنبه برای حضور در هفته اول لیگ جهانی راهی ایتالیا شده بود دقایقی پیش به شهر پیزارو ایتالیا رسید ......

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، تیم ملی والیبال ایران که بامداد سه شنبه برای حضور در هفته اول لیگ جهانی راهی ایتالیا شده بود دقایقی پیش به شهر پیزارو ایتالیا رسید.

تیم ملی بعد از ورود به رم پرواز دوم خود را به مقصد شهر آنکونا انجام داد و  بعد با اتوبوس مسیر یک ساعته را تا شهر پیزارو محل برگزاری هفته نخست رقابت های لیگ جهانی طی کرد و در هتل ناتیلوس مستقر شد.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کادرفنی، ملی پوشان پس از استراحتی چند ساعته ساعت ۱۵:۳۰ به وقت محلی برای برگزاری نخستین جلسه تمرین خود راهی سالن مسابقه می شوند و تمرین دو ساعته را در این سالن برگزار می کنند..

دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال 2017 از 12 تا 28 خردادماه با حضور 12 تیم صربستان، برزیل، فرانسه، ایتالیا، لهستان، آمریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه های متفاوت و در سه هفته برگزار می شود.

هفته نخست لیگ جهانی به میزبانی سه کشور ایتالیا، صربستان و روسیه برگزار می شود که تیم ملی والیبال ایران در شهر پیزارو ایتالیا به مصاف تیم های ایتالیا، برزیل و لهستان می رود.

14 بازیکن تیم ایران را در هفته نخست لیگ جهانی سعید معروف، فرهاد سال افزون، رضا قرا، امیر غفور، فرهاد نظری افشار، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، محمد جواد معنوی نژاد، سامان فائزی، عادل غلامی، مسعود غلامی، مهدی مرندی و مصطفی حیدری تشکیل می دهند.

امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، ایگور کولاکوویچ (سرمربی) پیمان اکبری (مربی) دراگان کوبیلسکی و سعید رضایی (کمک مربیان)، دکتر سیامک افروزی (پزشک) دانیل میسیچ (مربی بدنساز)، نوید مشجری (آنالیزور)، علیرضا پیشیاره (ماساژور) نیز کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست لیگ جهانی هستند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال والیبال