تیم ملی وزنه برداری بدون دو ستاره سرشناس خود استارت زد

رئیس و دبیر فدراسیون وزنهبرداری در نخستین تمرین تیم ملی بزرگسالان حضور پیدا کردند و از نزدیک شاهد تمرینات اردونشینان بودند ......

رئیس و دبیر فدراسیون وزنه‌برداری در نخستین تمرین تیم ملی بزرگسالان حضور پیدا کردند و از نزدیک شاهد تمرینات اردونشینان بودند.

به گزارش مدال و  به نقل از فدراسیون وزنه‌برداری، هفتمین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان کشورمان برای شرکت در مسابقات جهانی ترکمنستان، امروز (شنبه 17 شهریورماه) در محل کمپ تیم‌های ملی آغاز شد. برهمین اساس رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به همراه محسن بیرانوند، دبیر فدراسیون در این جلسه تمرینی حضور یافتند و ضمن گفتگو با اعضای تیم ملی، تمرینات اردونشینان را مشاهده کردند.

علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری پس از تبریک به مناسبت موفقیت ملی‌پوشان در بازی‌های آسیایی2018 جاکارتا، نکاتی را به نفرات حاضر در این اردو عنوان کرد: باید برای قهرمانی و بالا بردن پرچم کشورمان در مسابقات جهانی پیش رو تمام تلاش خود را به کار ببندید و برای این رویداد مهم همه امکانات و تجهیزات برای افتخارآفرینی شما عزیزان مهیاست. بنده و تمامی مسئولان و همکارانم در فدراسیون وزنه برداری برای مدال آوری شما تلاش خواهیم کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ملی‌پوشانی که در اردو حضور دارند باید دستورات کادر فنی را به خوبی اجرا کنند و تا قبل از اعزام به مسابقات، تمرینات خود را همانند روز اول ادامه دهند.

در ادامه نیز محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه‌برداری چند مورد از مسائل اردویی را به وزنه برداران تیم ملی گوشزد و اعلام کرد: کیا قدمی با پیشنهاد سرمربی تیم ملی و موافقت شورای عالی فنی به اردو اضافه خواهد شد.

محمدحسین برخواه سرمربی، علی‌اکبر خورشیدی‌فر مربی و مسعود قاسمی سرپرست و سهراب مرادی از طرف سایر ملی‌پوشان حاضر در این مرحله اردوی تیم ملی بزرگسالان از زحمات رئیس فدراسیون وزنه‌برداری تشکر و قدردانی کردند.

گفتنی است در این تمرین بهداد سلیمی که خداحفظی کرده و کیانوش رستمی که دعوت نشده حضور نداشتند.

تگ ها


فوتبال