تیم ملی وزنه برداری بدون رستم و سهراب

سرمربی تیم ملی وزنه برداری اسامی نفرات دعوت شده به اردوی نهایی قبل از مسابقات جهانی را اعلام کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری، اسامی نفرات دعوت شده به آخرین اردوی آماده سازی برای رقابت‌های جهانی تاشکند را به شرح زیر اعلام کرد.


میرمصطفی جوادی، حسین سلطانی، مرتضی بیگلری، محمد زارعی، رضا دهدار، رسول معتمدی، سیدایوب موسوی، علیرضا یوسفی، علیرضا سلیمانی، امیر حقوقی، امیر عزیزی و آیت شریفی، دوازده نفر دعوت شده به اردو هستند که احتمالا با خط خوردن دو نفر از آن ها ترکیب تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی نهایی خواهد شد. 


سومین و آخرین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی وزنه برداری به منظور حضور در مسابقات جهانی ازبکستان، از تاریخ ۲۴ آبان تا ۱۹ آذرماه در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود و سپس ملی پوشان به رقابت های جهانی که در آخرین روزهای سال جاری میلادی برگزار می شود، اعزام خواهند شد.


در این میان اما با وجود تمامی گمانه زنی ها خبری از سهراب مرادی و کیانوش رستمی نیست. این دو وزنه بردار که دائما در فضای مجازی آمادگی خود را به رخ می کشند و وزنه هایی در حد مدال جهانی را بالای سر می برند، جایی در تیم ملی نخواهند داشت. 


باید دید بالاخره اختلاف به وجود آمده میان این دو وزنه بردار باتجربه با فدراسیون و کادرفنی برای مسابقات سال آینده حل خواهد شد یا دو طلایی المپیک ریو باید به تدریج از ورزش قهرمانی خداحافظی کنند.

تگ ها


وزنه برداری وزنه‌برداری