تیم ملی پرتغال در لیگ برتر؛ فقط جای رونالدو خالی است!+ عکس

ولورهمپتون رسما به شعبه ای از تیم ملی پرتغال در لیگ برتر انگلیس تبدیل شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ولورهمپتون در سالهای اخیر زیر نظر نونو اسپریتو، سرمربی پرتغالی خود تبدیل به تیمی قدرتمند شده که یقه بزرگان را می گیرد و این باشگاه فصل قبل موفق به کسب سهمیه لیگ اروپا نیز شد. مدیران این باشگاه رابطه بسیار خوبی با ژرژ مندس، مدیر برنامه مشهور پرتغالی دارند و تعدد بازیکنانی از این کشور در ترکیب ولوز باعث تعجب بسیاری شده است.

چند روز قبل لباس سوم ولورهمپتون نیز رونمایی شد که شباهت فراوانی به طرح سنتی تیم ملی پرتغال دارد و هواداران ولوز در شبکه های اجتماعی رسما این باشگاه را با تیم ملی پرتغال مقایسه کرده اند.

در حال حاضر روی پارتریشیو، پدرو نتو، روبن نوس، دنیل پادنس، فبیو سیلوا، ویتینیا، ژائو موتینیو، روین وینار و رودریک، ۹ بازیکن پرتغالی ترکیب ولورهمپتون هستند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد نلسون سمدو، مدافع پرتغالی بارسلونا نیز تا ۲۴ ساعت آینده راهی این تیم می شود تا تعداد پرتغالی های ولورهمپتون دو رقمی شود.

به این جمع باید نونو اسپریتو، سرمربی ولوز که اخیرا قراردادش را تمدید کرده نیز اضافه کرد. جالب اینجاست دیگو جوتا، دیگر بازیکن ولوز که پرتغالی بود نیز همین چند روز پیش راهی لیورپول شد، وگرنه این باشگاه یک ترکیب کامل از این کشور را در اختیار داشت.

اما به هر حال ولورهمپتون با همین ترکیب در این سالها نتایجی فراتر از انتظار گرفته و نمی توان خرده ای به سیاست های باشگاه گرفت. اما شاید فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال از این به بعد کار ساهده ای دارد و لازک است بازیکنانی چون کریستیانو رونالدو و برونو فرناندز و لشگری از ولوز را به اردو دعوت کند.

عمر مومنی، کاریکاتوریست مشهور نیز با طرحی به این موضوع اشاره کرده و تصویری از تعارف لباس ولوز به کریستیانو رونالدو توسط نونو اسپریتو را به کشیده است.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی چلسی 0 - لیورپول 2

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچسترسیتی 3

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال