تیم ملی پومسه مردان ترکیب خود را شناخت

ترکیب تیم ملی پومسه مردان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ - لبنان اعلام شد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش پومسه، پاراتکواندو و کیوروگی از ۲۴ تا ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ به میزبانی "بیروت" لبنان برگزار می‌شود.

برهمین اساس مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه به منظور اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ - لبنان به صورت آنلاین و در دو گروه مردان و زنان برگزار شد که در گروه مردان پس از ارزیابی فیلم های ارسالی و با نظر کادرفنی نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی معرفی شدند.

با اعلام سازمان تیم‌های ملی، امیررضا مهربان، محمدامین گماریان، رضا نظری و علی سهرابی در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال و حمید نظری، علی سلمانی و حسین بهشتی در رده سنی بالای ۳۰ سال موفق شدند جواز حضور در مسابقات آسیایی را کسب کنند. هدایت این نفرات برعهده حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و مهدی صمدیان تبار به عنوان مربی است.

مرحله دوم و پایانی مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه زنان نیز به منظور مشخص شدن ترکیب نهایی برای حضور در رقابت‌های آسیایی ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه - ۲۲ اردیبهشت ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

اسامی نفرات واجد شرایط برای حضور در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال: راضیه آقایی - مرجان سلحشوری - مرجان تاجی رستم آبادی - مهتاب تاجی رستم آبادی - مهسا صادقی - زینب طغیانی - فاطمه حسام - فاطمه ستوده

رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال: آتوسا فرهمند - نسترن ملکی - معصومه حسینی - سونا رزاقی

فاطمه اسدپور سرمربیگری و مهسا مردانی مربیگری تیم ملی پومسه زنان را برعهده دارد.

همراه داشتن کارت گلوبال ۲۰۲۱، حکم کوکی وان، پاسپورت و یک قطعه عکس الزامی است.

تگ ها


تکواندو