تیم منتخب اروپا؛بدون کریس و فقط یک بایرنی!(عکس)

تیم منتخب اروپا در فصلی که گذشت توسط انجمن ورزشی نویسان این قاره اعلام شد....

به گزارش "ورزش سه"، برخلاف فصول گذشته، به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال خبری از مراسم توپ طلا و اهدای این جایزه به یکی از فوق ستاره های دنیای فوتبال نخواهیم بود. با این حال اتحادیه ورزشی نویسان اروپا در اقدامی جالب تیم منتخب فصلی که گذشت را اعلام و آن را رسانه ای کرده است.

این اتحادیه شامل خبرنگارانی از نشریه های معتبر دنیا از جمله مارکا، اکسپرس، گاتزتا دلو اسپورت، کیکر و... است که حالا دست به این اقدام زده اند.

تیم منتخب ورزشی نویسان اروپا چیزی بالغ بر ۷۹۲ میلیون ارزش دارد که شامل این بازیکنان می شود:
"مارک آندره تراشتگن(۷۲ میلیون یورو)، الکساندر آرنولد(۱۱۰)، ویرژیل فن دایک(۸۰)، اوپامکانو(۴۵)، اندی رابرتسون(۶۴)، آنخل دی ماریا(۳۶)، جردن هندرسون(۲۸)، کوین دی بروین(۱۲۰)، لیونل مسی(۱۱۲)، رابرت لواندوفسکی(۵۶)، ارلینگ هالند(۷۲)"

در بین اسامی اعلام شده ویرژیل فن دایک، کوین دی بروین و رابرت لواندوفسکی بهترین عملکرد را در فصلی که گذشت ارائه داده‌اند و پس از آن ها الکساندر آرنولد و لیونل مسی قرار دارند.

نکته عجیب درباره تیم اعلام شده اما به این موضوع برمی‌گردد که از تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا یعنی بایرن مونیخ تنها یک بازیکن انتخاب شده است؛ اتفاقی که با توجه به عملکرد خیره کننده بایرن و کسب سه گانه توسط این تیم، در نوع خود بسیار عجیب به نظر می‌رسد.

یکی دیگر از نکاتی که در این تیم منتخب جلب توجه می کند به عدم حضور فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس یعنی کریستیانو رونالدو اختصاص دارد چرا که در این سال‌ها کمتر یا بهتر بگویم اصلاً شاهد این اتفاق نبوده ایم که تیم منتخبی اعلام شود و CR۷ در آن حضور نداشته باشد.

تگ ها


لیونل مسی روبرت لواندوفسکی بایرن مونیخ کریستیانو رونالدو کوین دی بروین ویرجیل فن دایک منچستر سیتی لیورپول یوونتوس بارسلونا