تیم منتخب برترین بازیکان تحت هدایت آلگری

تیم منتخب ۱۱ نفره از برترین بازیکنانی که با ماسیمیلیانو آلگری در تیم‌های تحت هدایت او بازی کرده‌اند....

سرمربی سابق و جانشین آنتونیو کونته در یوونتوس، دوران موفقی در این تیم داشت. او توانست به دوران موفقیت یوونتوس تازه اوج گرفته تداوم بخشد و با این تیم قهرمانی‌های متعددی به دست آورد. آلگری قبل از یووه، هدایت کالیاری و میلان راه بر عهده داشت. او سیستم ستاره‌ساز و ستاره محوری نداشت اما با بازیکنان مهم و بزرگی کار کرده بود. تیم منتخب ۱۱ بازیکن برتری که آلگری با آن‌ها کار کرده به شرح زیر است:
بوفون: قطعا این اسطوره ایتالیایی برترین دروازه‌بانی است که آلگری با او کار کرده. آلگری در سال آخر حضورش در یووه به شزنی هم بها داد.
استفان لیش‌اشتاینر: او قابلیت حضور در دفاع وسط را هم داشت اما با انرژی تمام نشدنی‌اش جزو برترین مدافعان راست تیم‌های تحت هدایت آلگری بود. جیان لوکا زامبروتا هم می‌توانست در این لیست حضور داشته باشد.
لئوناردو بونوچی: قدرت بازیسازی فوق‌العاده او که به توان هجومی یوونتوسی‌ها کمک می‌کرد تنها یکی از توانایی‌های او بود. الساندرو نستا هم جزو گزینه‌های این پست بود و او هم زیر نظر آلگری کار کرده است.
جورجیو کیه‌لینی: حد نهایت تکامل یک مدافع وسط! بازیکنی با سابقه ۵۰ بار شکستن بینی. او جزو برترین مدافعان تاریخ فوتبال است و آلگری باید از همکاری با او خوشحال باشد.
الکس ساندرو: یک بازیکن معمولی که تحت هدایت آلگری به یک مدافع چپ مدرن تبدیل شد. او بارها می‌توانست از یووه جدا شود اما ترجیح داد زیر نظر آلگری به فوتبالش ادامه دهد.
آندرا پیرلو: او هم در میلان و هم در یووه زیر نظر آلگری درخشید و همیشه خیال او را از میانه میدان راحت کرده بود.
آرتور ویدال: هافبک فعلی بارسلونا، بهترین دوران خودش را زیر نظر آلگری گذرانده است.
رونالدینیو: او در اواخر دوران فوتبالش در میلان حضور داشت اما جزو برترین ستارگانی است که با آلگری کار کرده است.
پل پوگبا: او آن‌قدر در یووه تحت هدایت آلگری خوب کار کرد که منچستری‌ها هنوز هم آرز دارند پوگبای دوران آلگری را در ترکیب خود داشته باشند.
توز: وارث پیراهن دل‌پیرو در نوک حمله یوونتوس آلگری کمک کرد تا این تیم به بیستمین قهرمانی‌اش در سری‌آ برسد.
زلاتان ابراهیموویچ: آلگری مهاجمان زیادی چون موراتا، روبینیو و پاتو را دراختیار داشته اما بلاشک زلاتان بهترین مهاجمی است که زیر نظر او کار کرده است.
بیشتر بخوانید:
اخبار جنجالی با پپرونی؛ نقل و انتقالات اروپا

تگ ها


گزارش اختصاصی رونالدینیو زلاتان ابراهیموویچ تیم منتخب برترین بازیکنان ماسیمیلیانو آلگری آث میلان سری آ فوتبال