تیم منتخب فصل انگلیس، حیاط خلوت لیورپول

اتحادیه فوتبالیستهای انگلیس تیم منتخب فصل را انتخاب کرد و همانطور که انتظار می رفت این تیم منتخب در کنترل بازیکنان لیورپول بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اتحادیه فوتبالیستهای انگلیس PFA تیم منتخب فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ را معرفی کرد و همانطور که انتظار می رفت قهرمان فصل لیورپول با ۵ بازیکن بیشترین سهم را در این تیم منتخب داشت. تیمهایی که بعد از لیورپول بیشترین بازیکن را در این تیم دارند منچسترسیتی و لستر هستند.

شاگردان یورگن کلوپ در فصلی که گذشت با کسب ۹۹ امتیاز بعد از سی سال قهرمانی در لیگ برتر را جشن گرفتند. جردن هندرسون ستاره لیورپول که از طرف فوتبال نویسهای انگلیسی به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شده بود حالا از سوی PFA هم به تیم منتخب فصل راه یافت. این اولین بار بود که هندرسون در این تیم حضور داشت.

دیگر هم تیمی های هندرسون که در تیم منتخب حضور دارند سادیو مانه، اندرو رابرتسون، ویرژیل فن دایک و ترنت الکساندر آرنولد هستند. این چهار نفر برای دومین فصل پیاپی به تیم منتخب فصل راه یافته اند.

دو بازیکن هم از منچسترسیتی در تیم منتخب فصل PFA حضور دارند. کوی دی بروین که از سوی PFA به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شده و داوید سیلوا شاگردان گواردیولا در این تیم منتخب سهتند.

لسترسیتی هم در این تیم منتخب دو بازیکن دارد. جیمی واردی برنده کفش طلا به همراه چاغلار سویونجو توانسته اند به تیم منتخب فصل راه یابند.

اما نیک پوپ سنگربان برنلی و تیم ملی انگلیس به عنوان دروازه بان این تیم منتخب معرفی شده و توانسته بزرگانی مثل آلیسون بکر، ادرسون و دین هندرسون را پشت سر بگذارد.

آخرین جایگاه باقی مانده تیم منتخب فصل هم به پیر امریک اوبامیانگ ستاره گلزن آرسنال تعلق گرفته که فصل گذشته ۲۲ گل برای توپچی ها به ثمر رسانده.

بیشتر بخوانید:

تیاگو ۱۰۰درصد به لیورپول منتقل می‌شود

لیورپول قیمت ستاره مدنظر بارسا را اعلام کرد

 

 

تگ ها


لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان لیورپول فوتبال