تیم منتخب فصل17-2016لیگ برتر انگلیس

اتحادیه بازیکنان حرفه ای (PFA Team of the Year) تیم منتخب فصل لیگ برتر انگلیس را انتخاب کرد که پنج تیم در این لیست نماینده دارند ......

 اتحادیه بازیکنان حرفه ای (PFA Team of the Year) تیم منتخب فصل لیگ برتر انگلیس را انتخاب کرد که پنج تیم در این لیست نماینده دارند.

داوید ده خیا دروازه بان اسپانیایی منچستر یونایتد به عنوان بهترین دروازه بان فصل برگزیده شد.

در خط دفاعی داوید لوئیز و گری کیهیل دو مدافع میانی چلسی به عنوان بهترین مدافعین میانی انتخاب شدند. این سومین باری است که گری کیهیل انتخاب می شود، در حالی که اولین باری است که داوید لوئیز برزیلی در تیم منتخب فصل قرار می گیرد.

دنی رز مدافع ملی پوش تاتنهام هاتسپر به عنوان بهترین مدافع چپ انتخاب شد تا برای دومین سال متوالی انتخاب شود. کایل واکر مدافع راست تاتنهام هاتسپر نیز برای اولین بار در تیم منتخب فصل لیگ برتر قرار گرفت. وی به عنوان بهترین مدافع راست برگزیده شد.

انگولو کانته و دله آلی دو ستاره چلسی و تاتنهام هاتسپر همچون سال گذشته در تیم منتخب فصل قرار گرفتند، در حالی که سادیو مانه وینگر لیورپول برای اولین بار در تیم منتخب فصل قرار گرفت و ادن هازارد فوق ستاره چلسی برای چهارمین بار در این تیم جای گرفت.

در خط حمله، هری کین مهاجم تاتنهام برای سومین سال متوالی حضور دارد و روملو لوکاکو مهاجم اورتون آقای گل فعلی لیگ برتر برای اولین بار در ترکیب قرار گرفت.

عدم حضور الکسیس سانچز مهاجم آرسنال در این لیست بسیار بحث برانگیز بوده است. به گزارش Standard، الکسیس که در 31 بازی لیگ برتر 19 گل به ثمر رسانده است و چهره ای کلیدی در ترکیب آرسن ونگر بوده است، به سادگی نادیده گرفته شده است. سانچز و زلاتان ابراهیموویچ در لیست اولیه بهترین بازیکنان فصل لیگ برتر قرار داشتند، اما در تیم منتخب حضور ندارند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال