تیم منتخب ۲۰۲۰ فیف‌پرو در سیطره بایرن مونیخ

با اعلام ۵۵ نامزد تیم منتخب سال ۲۰۲۰ به انتخاب فیفا فیف‌پرو فهرست نامزدها در سیطره بایرن مونیخ بود و ۹ بازیکن این تیم در فهرست ۵۵نفره حضور دارند....

به گزارش "ورزش سه"، فیف‌پرو، فدراسیون بین‌المللی اتحادیه‌های فوتبالیستهای حرفه‌ای، که نهادی از نهادهای وابسته به فیفا است فهرست نامزدهای خود برای انتخاب یازده فوتبالیست برتر این سال یا تیم منتخب ۲۰۲۰ فیفا فیف‌پرو را معرفی کرد. نکته جالب در این فهرست سهم بالای قهرمان فصل گذشته چمپیونزلیگ، بایرن مونیخ بود که ۹ بازیکنش در این فهرست حضور دارند.

این در حالی است که سال گذشته در این فهرست ۵۵نفره تنها دو بازیکن بایرن مونیخ یعنی رابرت لواندوفسکی و یاشوا کیمش حضور داشتند. دو ستاره‌ای که امسال هم در فهرست دیده می‌شوند اما امسال نام هفت بازیکن دیگر بایرن هم در این فهرست قرار دارد.

لواندوفسکی فصل گذشته برای بایرن ۵۵ گل به ثمر رساند و در این فصل هم ۱۵ گل برای قهرمان اروپا به ثمر رسانده است.

مانوئل نویر که بار دیگر به روزهای اوج برگشته در فهرست ۱۰ دروازه بان منتخب حضور دارد.

داوید آلابا و ژروم بواتنگ در فهرست بهترین مدافعین قرار دارند.

توماس مولر، آلفونسو دیویس، سرژ گنابری و لئون گورتزکا در فهرست بهترین بازیکنان خط میانی دیده می‌شوند. به جز توماس مولر نام سه ستاره دیگر خط میانی بایرن برای اولین بار در فهرست نامزدها قرار گرفته است.

نام دیگری که از بایرن مونیخ در فهرست نامزدهای تیم منتخب ۲۰۲۰ دیده می‌شود فیلیپ کوتینیو است که سال گذشته با پیراهن بایرن مونیخ نقش مهمی در قهرمانی‌های این تیم بازی کرد.

تگ ها


بایرن مونیخ فیفا