تیم منتخب هفته ۲۲ لیگ برتر

در این هفته پرسپولیس با سه نماینده، بیشترین سهم را داشت. وریا غفوری هم تنها بازیکن استقلالی حاضر در ......

در این هفته پرسپولیس با سه نماینده، بیشترین سهم را داشت. وریا غفوری هم تنها بازیکن استقلالی حاضر در تیم منتخب است.

در تیم منتخب هفته بیست‌ودوم، مهدی مهدی‌پور بهترین عملکرد را داشت. بازیکنی که با زدن یک گل از ضربه ایستگاهی و ارسال دو پاس گل تماشایی، نفر اول برد تراکتورسازی بود. هر دو پاس گل مهدی‌پور را هم احسان پهلوان، هم‌تیمی سابق و فعلی او گل کرد تا این دو یار جدا نشدنی، با هم در تیم منتخب جای بگیرند. وریا غفوری هم نمایشی کم‌نقص داشت. بازیکنی که برای اولین بار در این فصل در پست وینگر به بازی رفت و رد پای غفوری در همه موقعیت‌های استقلال دیده شد. ضمن اینکه گل اول بازی را هم خودش به ثمر رساند. در اردوگاه رقیب استقلال، این محمدرضا حسینی و کی‌روش بودند که عملکردی عالی داشتند. حسینی که مرد همه ‌کاره تیم قلعه‌نویی بود و در نهایت هم ذوب‌آهن با گل دقایق پایانی همین بازیکن مسابقه را پیروز شد. کی‌روش هم علاوه بر موفقیت در همه دوئل‌هایش، گل تساوی بازی را از نقطه پنالتی به ثمر رساند. ضمن این که نباید از کنار عملکرد خوب شجاع‌خلیل‌زاده، فرشاد احمدزاده و علی علیپور هم به سادگی عبور کرد. سه بازیکنی که کار سپاهان را در آزادی یک‌سره کردند. 

نفر به نفر با تیم منتخب هفته ۲۲

وحید شیخ‌ویسی، استقلال‌خوزستان، نمره ۱،۵: لشگر ده نفره سپیدرود، از پس شیخ‌ویسی برنیامد. وحید شیخ‌ویسی در این مسابقه پنالتی هم گرفت و یک تنه تیم‌اش را از شکست در بازی ۶ امتیازی مقابل سپیدورد نجات داد.

سجاد مشکل‌پور، پیکان، نمره ۲،۵: در روز غیبت امیرحسین صادقی، این مشکل‌پور بود که رهبری دفاع تیم را به عهده داشت. مشکل‌پور جلوی منوچهری و آل‌کثیر مقاومت کرد و با قطع‌ توپ‌های به موقع، عملکرد خوبی داشت.

عبدالله‌ کرمی، فولاد، نمره ۲: کرمی در همه نبردها موفق بود و تعداد نبردهایش هم زیاد بود. عبدالله‌ به موقع پاس نفتی‌ها را قطع می‌کرد و روی هوا هم بازیکنی حریف‌اش نشد.

شجاع خلیل‌زاده، پرسپولیس، نمره ۲: گل دوم بازی را شجاع زد. علاوه بر آن گل، خلیل‌زاده در دفاع هم عملکردی بی‌نقص داشت. شجاع در همه نبردهایش پیروز شد و در توپ‌گیری و قطع پاس هم عالی بود.

 وریا غفوری، استقلال، نمره ۲،۵: بازیکن آماده نیم‌فصل دوم استقلال، در پست جدیدش هم موفق عمل کرد. وریا که در این بازی وینگر بود، رد پای‌اش در همه موقعیت‌های استقلال دیده شد و گل تیم را هم خودش زد.

محمدرضا حسینی، ذوب‌آهن، نمره ۲: مرد همه کاره ذوبی‌ها یک نیمه در سمت راست بازی کرد و نیمه دوم هم در سمت چپ. حسینی در هر دو سمت خوب بود و با ارسال پاس‌های کلیدی، چند موقعیت ساخت. در نهایت هم خودش گل پیروزی را در وقت‌های اضافی زد.

احسان پهلوان، تراکتورسازی، نمره ۱،۵: احسان پهلوان دو تا از سه گل تیم‌اش را به ثمر رساند. ضمن اینکه چند مرتبه دیگر هم خودش را در موقعیت گلزنی قرار داده بود که با بی‌دقتی فرصت‌هایش را گل نکرد.

مهدی مهدی‌پور، تراکتورسازی، نمره ۱: در اتفاقی کم‌سابقه، بازیکنی توانست نمره فوق‌العاده یک را کسب کند. مهدی‌پور در این هفته یک گل زیبا زد و دو پاس گل تماشایی ارسال کرد.

فرشاد احمدزاده، پرسپولیس، نمره ۲: هر دو گل پرسپولیس روی پاس فرشاد به ثمر رسید. گل دوم که با سانتر تماشایی فرشاد و ضربه نهایی شجاع به ثمر رسید. روی گل اول هم نقشی کلیدی داشت، هم پاس منجر به ایجاد موقعیت را به علیپور داد و هم روی شوت قبل از ضربه‌نهایی تاثیر گذار بود.

علی علیپور، پرسپولیس، نمره ۲،۵: گل گره‌گشای بازی بزرگ هفته را علیپور زد. آقای گل پرسپولیس خیلی زود به سپاهان گل زد و امید این تیم را از بین برد.

کی‌روش استنلی، ذوب‌آهن، نمره ۲،۵: مهاجم ۱۹۵ سانتی‌متری ذوب‌آهن در همه دوئل‌های یک به یک‌اش پیروز شد. ضمن اینکه یک گل هم از نقطه پنالتی زد.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال