تیم مورد علاقه ارلینگ هالند؛ تصورش هم دشوار بود!

به نظر می رسد ارلینگ هالند علاقه زیادی به تیم لیگ برتر لیدزیونایتد دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نشریه میرر مصاحبه ای قدیمی از ارلینگ هالند منتشر کرده که نشان از تمایل این بازیکن به بازی کردن در لیگ برتر است. ارلینگ هالند که در آن مقطع فقط ۱۶ سال داشته و هنوز در مولده بازی می کرده، در مصاحبه با نشریه نروژی آفن پوستن در سال ۲۰۱۷ در مورد امکان ادامه راه پدرش و رفتن به لیگ برتر انگلیس گفت: "من می خواهم در بهترین تیم ممکن بازی کنم و آرزویم این است که با لیدز قهرمان لیگ برتر شوم. علاوه بر این می خواهم بازیکن بهتر از پدرم باشم و امیدوارم بازی های ملی بیشتری از او در کارنامه ام به ثبت برسانم."

اما استورات دالاس، بازیکن ایرلندی تیم لیدز خاطره جالبی از ارلینگ هالند در دیدار بین نروژ و ایرلند شمالی در سال گذشته نقل می کند: "ما ۱-۵ مغلوب شدیم، ارلینگ هالند مانند یک سوپراستار بازی کرده و کار ما را ساخت. بعد از بازی من رفتم تا با هالند دست بدهم و او به من گفت آیا می توانیم پیراهن مان را عوض کنیم؟ من فکر می کنم اگر شما کلیپ را هم تماشا کنید می بینید که من لبخند زده و رد می شوم.

در ادامه ارلینگ هالند تقریبا فریاد می زند و من برگشتم و در واقع منظورش این بود که ما این را می کنیم. ما لباس مان را عوض کردیم و ارلینگ هالند در گوش من گفت "کنار هم راه می رویم" (شعار مخصوص هواداران لیدزیونایتد). من هم مانند ارلینگ هالند هوادار لیدز هستم و این اتفاق واقعا رخ داد."

بیشتر بخوانید:

سولسشر: صحیح نیست در مورد هالند صحبت کنم

بلوف بزرگ پپ گواردیولا؛ او قاعده بازی را بلد است!

 

 

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال