تیم های بازار بزرگ و دانشگاه آزاد به نیمه نهایی رسیدند

در پایان دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی تیم های بازار بزرگ ایران و دانشگاه آزاد اسلامی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند....

به گزارش خبرگزاری مهر، دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی در خانه کشتی برگزار شد که در پایان دور برگشت، تیم بازار بزرگ ایران به عنوان تیم نخست این مسابقات شناخته شد.

همچنین در رده بندی کلی (دورهای رفت و برگشت) این مسابقات نیز تیم‌های بازار بزرگ ایران و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه ب به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رده بندی تیمی این مسابقات در مجموع دورهای رفت و برگشت به شرح زیر است:

۱- بازار بزرگ ایران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- صبانور کردستان ۴- شهدای مقاومت بسیج قم ۵- احتشام گستر کارون

نتایج مسابقات دور برگشت به شرح زیر است:
رده بندی تیمی: ۱- بازار بزرگ ایران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- صبانور کردستان ۴- شهدای مقاومت بسیج قم

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۴) – صبانور کردستان ۵ (امتیاز مثبت ۱۹) (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز ۲- علی نوربخش، برنده ۴
۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی ۲- محمد نوربخش، برنده ۷
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۴- لری ابولادزه ۴
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی صفر- سعید ارجمند، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۸- علی ارسلان صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام ۳- گلا بولکوادزه ۵
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۱۰- شاهین شریعتی ۲
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- مهدی ابراهیمی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده ۳- محمدهادی ساروی، برنده ۱۲
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده ۱۰- بهنام شجعی ۴ (سه اخطاره)

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی ۷- مهدی قربانی، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی، برنده ۹- مهدی قادری صفر
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۵- محمد جانقلی ۲
۶۷ کیلوگرم: حسن عباسی صفر- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۴
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور ۱- امیر عبدی، برنده ۲
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۸- محمد امین خلیلی صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۹- محمد حسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۱۰- امیررضایی ۱
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۱۰- محمدصادق عبدالهی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۱۱- امیرمحمد بیات ۴

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۶- صبانور کردستان ۴ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۸- علی نوربخش صفر
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی صفر- محمد نوربخش، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۳ – لری ابولادزه صفر
۶۷ کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده ۷- سعید ارجمند ۷
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور صفر- علی ارسلان، برنده ۹
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان ۱- گلا بولکوادزه، برنده ۵
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۷- حمیدرضا بادکان ۵
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده ۱- یوسف قادریان، برنده ۵
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۳- محمدهادی ساروی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۱۰- بهنام شجعی ۲

بازار بزرگ ایران، برنده ۸- دانشگاه آزاد اسلامی ۲ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۲- امیررضا ده بزرگی ۱
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۹- حسین جاویدی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۷- حسین عباسی ۳
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۴- دانیال سهرابی ۱
۷۲ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۳- فرشید رهبر صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۸- مرتضی پورعیسی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۹- مهدی محمدزاده صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۳- ناصر علیزاده، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۶- مرتضی الغوثی ۳
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (کشتی نگرفت) - امیر قاسمی منجزی، برنده

صبانور کردستان، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳ (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۹- مهدی قربانی صفر
۶۰ کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، برنده ۳- محمد جانقلی صفر
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی صفر- مهدی قادری، برنده ۸
۶۷ کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور ۷- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۱۰
۷۲ کیلوگرم: سوران محمدی ۱- امیر عبدی، برنده ۱۰
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۴ ضربه فنی- محمدحسین جلالی ۴
۸۲ کیلوگرم: شاهین شریعتی، برنده ۸ – داود جوادیان صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۱- امیر رضایی ۳
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۶ ضربه فنی – محمدعلی حیدری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۴ ضربه فنی- امیرمحمد بیات صفر

بازار بزرگ ایران، برنده ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۸- مهیار چراغی صفر
۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده ۹- عباس صفری صفر
۶۳ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۹- رضا صفا صفر
۶۷ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- محمدامین جبالی فر صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا رستمی ۳- امیر عبدی، برنده ۶
۷۷ کیلوگرم: حمیدرضا جعفری، برنده ۸- هدایت کبیری صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۹- محمدحسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- امیر رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۱۵- محمدصادق عبدالهی ۴
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده ۸- شاهرخ میکائیلی صفر

تگ ها


لیگ کشتی کشتی فرنگی فدراسیون کشتی