تیم های برتر نیمه‌نهایی تنیس مشخص شدند

چهره تیم‌های صعود کننده به نیمه‌نهایی این مسابقات مشخص شد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در حالی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تنیس جام‌ حذفی باشگاه‌ها و‌ دسته‌های آزاد کشور در البرز پیگیری شد که ۴ تیم موفق به حضور در مرحله نیمه نهایی شدند.

در نخستین مسابقه تیم ولسرویسز  ایران با نتیجه ۲ بر صفر مقابل مهذب‌نیا‌( ز) به پیروزی رسید و به عنوان نخستین تیم راهی مرحله نیمه نهایی شد. آکادمی تنیس  مومن زاده با همین نتیجه مقابل تیم هیوده (الف) به پیروزی رسید و توسعه امین دارو تهران با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم آکادمی تنیس طاهری عبور کرد و در آخرین مسابقه بیمه حکمت با همین نتیجه مقابل عقاب نهاجا به برتری رسید .

 به این ترتیب با معرفی ۴ تیم مرحله نیمه نهایی، فردا دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی برای مشخص شدن نفرات راه یافته به دیدار پایانی برگزار خواهد شد.

رقابت‌های تنیس جام‌حذفی (۹۸-۹۹ ) از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۸ شهریور ماه با حضور ۱۶ تیم باقی مانده در دهکده ورزشی چهار باغ کرج برگزار می‌شود.

 سرداوری این مسابقات بر عهده امین مهدویان سرداور نشان سفید کشورمان است و آرمین آزاد پور، حسام الدین ایوبی ، اردلان عبدالحسین زاده ، احسان رحیمی و مجید گلچین به عنوان داور در این مسابقات حضور دارند.

تگ ها


تنیس