تیم های حاضر در لیگ های کاراته افزایش یافت

با اعلام سازمان لیگ فدراسیون کاراته تعداد تیم‌های متقاضی حضور در لیگ‌های کاراته سال ۱۳۹۹ به ۱۰۳ تیم افزایش یافت....

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که پیش از این فدراسیون کاراته از حضور ۹۲ تیم در رقابتهای لیگ سال ۹۹ خبر داده بود، پس از بررسی فرم‌های ارسالی در زمان پیش ثبت نام، تعداد تیم‌های حاضر در این مسابقات به عدد ۱۰۳ رسید.

برای اساس آمار ارائه شده از سازمان لیگ، در سوپر لیگ کاراته کنترلی آقایان ۱۳ تیم، سوپر لیگ کاراته کنترلی بانوان ۸ تیم تحت عنوان جام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، در سوپر لیگ کاراته سبک‌های آزاد آقایان ۱۸ تیم، سوپر لیگ کاراته آزاد بانوان ۸ تیم تحت عنوان جام خلیج فارس، لیگ برتر کاراته کنترلی آقایان ۳۳ تیم و لیگ برتر کاراته کنترلی بانوان ۲۳ تیم با نام جام ولایت پیکار می‌کنند.

با توجه به محدودیت‌های کرونایی و شرایط حاکم بر سلامت کشور، و درخواست‌های مکرر سرپرستان و مربیان تیم‌ها، با تصمیم فدراسیون کاراته مقرر است مسابقات لیگ کاراته با عادی شدن شرایط از ابتدای بهمن ماه با اخذ مجوزهای لازم از ستاد مبارزه با کرونا در ورزش به صورت فشرده و متمرکز برگزار خواهد شد.

سازمان لیگ در نظر دارد کارگاه آموزشی کوچینگ ویژه مربیان و سرپرستان را با همکاری کومیته آموزش و به صورت وبینار برگزار نمایند که کلیه مربیان و سرپرستان تیم‌ها می‌بایست در این کلاس شرکت نمایند.

تگ ها


کاراته سوپر لیگ کاراته کشور فدراسیون کاراته