تیم‌های نفت آبادان و تراکتور تبریز با اصالت و ریشه‌دار هستند

آبادان- مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: تیم صنعت نفت آبادان و تراکتور تبریز با اصالت، ریشه‌دار و قابل‌احترام هستند و این دیدار کاملاً با ارزش و تماشایی است که می‌تواند بازی جذابی از آب در...

به گزارش خبرنگار مهر، عباس چمنیان عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار این تیم در هفته هشتم لیگ برتر با بیان اینکه صنعت نفت آبادان همیشه تیمی با کیفیت بوده که برای انجام بازی‌های زیبا تلاش می‌کند، افزود: انتظارات از تراکتور نیز به عنوان تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا قرار است که به عنوان نماینده ایران به میدان برود، بالاست و این تیم باید زیبا بازی کند و فوتبال با کیفیتی را ارائه بدهد.

وی با اشاره به اینکه صنعت نفت جوان‌گرایی با ارزشی را انجام داده است، اظهار کرد: فردا بازی سختی داریم، اما تلاش می‌کنیم روندی را که در دو هفته گذشته داشتیم، ادامه بدهیم و با کسب امتیازات کامل به تبریز باز گردیم.

مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز در مورد غایبان این تیم دربازی فردا گفت: محمدرضا خان‌زاده از بند مصدومیت رها شده اما برای اینکه مشکلی برای این بازیکن پیش نیاید، تصمیم گرفتیم از هفته آینده از خان‌زاده استفاده کنیم.

بازی تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتور تبریز از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه فردا در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.

تگ ها


تیم صنعت نفت آبادان باشگاه تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال ایران