تیم های والیبال قرنطینه را رعایت می کنند؟

فدراسیون والیبال در حالی تصمیم به برگزاری متمرکز لیگ گرفته که مسئولیت قرنطینه بازیکنان را برعهده تیم ها گذاشته است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، بعد از حدود یک ماه توقف از هفته آینده لیگ برتر والیبال از سر گرفته می شود، اما با شکلی متفاوت و این بار به صورت متمرکز و به میزبانی تهران. فدراسیون والیبال به دلیل اجاره سالن ۱۲ هزار نفری آزادی از سوی فدراسیون کشتی، موفق به برگزاری مسابقات در این سالن نشد و به همین دلیل برای برگزاری رقابت ها دو سالن حجاب و فدراسیون را در نظر گرفته است.


تصمیم به برگزاری متمرکز مسابقات بیش از همه به خاطر امنیت جانی بازیکنان و محافظت تیم ها در برابر کرونا بوده، اما طبق اعلام کمیته رویدادهای فدراسیون، تیم ها هر کدام در هتلی جداگانه مستقر هستند.


با این وجود که فدراسیون روی انجام تست PCR تاکید کرده، اما مشخص نیست چه کسی روی قرنطینه کامل تیم ها نظارت خواهد کرد؛ در حالی که ۱۴ تیم حاضر در لیگ برتر در هتل های متفاوت و در نقاط مختلف تهران مستقر خواهند شد. 


این مسئولیت در واقع از سوی فدراسیون به مدیریت تیم ها سپرده شده که قرنطینه را به درستی حفظ کنند تا هیچ بازیکنی به کرونا آلوده نشود و مسابقات را تحت تاثیر خود قرار ندهد. اما اینکه تیم ها چطور می توانند بازیکنان خود را در یک هتل کنترل کنند، بحث دیگری است.

تگ ها


لیگ برتر والیبال ایران والیبال