تیم های که به پرسپولیس نباخته اند

پرسپولیس در حالی با 9 گل خورده تا پایان هفته 21 صاحب بهترین خط دفاعی لیگ است که فقط از سپاهان در یک بازی 2 گل دریافت کرده است ......

پرسپولیس در حالی با 9 گل خورده تا پایان هفته 21 صاحب بهترین خط دفاعی لیگ است که فقط از سپاهان در یک بازی 2 گل دریافت کرده است.
تراکتورسازی، سیاه جامگان، پیکان، سپاهان، استقلال خوزستان، فولاد و گسترش فولاد تیم هایی بوده اند که در این فصل موفق به گشودن دروازه پرسپولیس شده اند. از این بین پیکان تنها تیمی است که در هر دو دیدار رفت و برگشت موفق به گلزنی به شاگردان برانکو شده و سپاهان نیز در یک بازی 2 گل را وارد دروازه سرخپوشان کرده است. 
پرسپولیس روز جمعه میزبان سپاهانی خواهد بود که حالا منصور ابراهیم زاده را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می بیند. شاگردان برانکو در دیدار رفت مقابل سپاهان در حالی با تساوی 2 بر 2 متوقف شدند که هر 2 بار از مزیبان خود پیش افتادند. 
همه تیم های لیگ برتر تا پایان هفته بیست و یکم حداقل یکبار به پرسپولیس باخته و سپاهان و پدیده تیم هایی هستند که در دیدار رفت با سرخپوشان مساوی کرده اند. شاگردان برانکو که همیشه رقابتی جذاب با سپاهان داشته اند، انگیزه های زیادی برای برد این تیم دارند و می توانند با برتری مقابل این دو تیم رکورد جالب خود را تکمیل کنند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال