تیم والیبال خاتم اردکان محکوم شد

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال رای خود را درباره طلب مهدی لطفی بازیکن سال ۹۸ تیم خاتم اردکان صادر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از  فدراسیون والیبال، جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به شکایت مهدی لطفی مبنی بر دریافت نکردن ۷۰ درصد قرارداد سال ۹۸، روز دوشنبه بیستم مردادماه برگزار شد.

اظهارات این بازیکن و نماینده باشگاه خاتم اردکان در این نشست شنیده شد و کمیته انضباطی پس از بررسی مدارک پرونده، رای خود را به شرح زیر صادر کرد.

«مهدی لطفی مطابق اسناد موجود، در لیگ برتر والیبال سال ۱۳۹۸ قراردادی را به مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال به عنوان بازیکن با باشگاه خاتم اردکان منعقد کرده است و تا کنون تنها سی درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده است. همچنین باشگاه خاتم پس از نیم فصل، ضمن فسخ یک‌جانبه قرارداد، الباقی مبلغ قرارداد را پرداخت نکرده است و باشگاه ضمن تائید ادعای مهدی لطفی، متعهد گردیده که کلیه حق و حقوق قانونی بازیکن و مبلغ قرارداد را به طور کامل ظرف یک هفته پرداخت خواهد کند، اما تا کنون به تعهد خود عمل نکرده است.

بنابراین با استناد به ماده ۸ آئین‌نامه سازمان لیگ و مقررات موضوعه در خصوص ایفای تعهدات، باشگاه خاتم اردکان پس از کسر ۱۰ درصد سهم فدراسیون، به پرداخت مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال به مهدی لطفی محکوم می‌گردد.»

بیشتر بخوانید:

پس از مدت‌ها تعطیلی، بازی با تیم والیبال سیرجان لذت بخش بود

اولین محک شهدابی‌ها مقابل سپاهان رقم خواهد خورد

 

 

تگ ها


تیم والیبال خاتم اردکان والیبال لیگ برتر والیبال والیبال