تیم والیبال راه‌یاب شانس صعود به پلی‌آف را از دست داد

تیم راه‌یاب ملل کردستان به‌رغم کسب یک امتیاز از قهرمان نیم‌فصل، از صعود به مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال ایران بازماند....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، هفته بیست‌وچهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران، امروز (یکشنبه) با انجام ۶ دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال و سالن فدراسیون پیگیری می‌شود.

در یکی از این دیدارهای پرهیجان، فولاد سیرجان قهرمان نیم‌فصل لیگ برتر به سختی از سد راه‌یاب ملل کردستان گذشت تا این بازی درنهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود شاگردان محمدرضا تندروان تمام شود.

شاگردان آرش صادقیانی در تیم راه‌یاب ملل کردستان در ست‌های اول و چهارم با ثبت امتیازهای (۲۵ بر ۱۹) و (۲۵ بر ۲۱) پیروز شدند، اما تیم مدعی فولاد سیرجان در ادامه در ست‌های دوم، سوم و پنجم با کسب امتیازهای (۱۸ بر ۲۵)، (۲۱ بر ۲۵) و (۶ بر ۱۵) پیروز میدان شدند. سیرجان با کسب شانزدهمین برد، ۴۷ امتیازی شد و با یک پله صعود، فعلاً به رده سوم جدول رسید.

راه‌یاب ملل‌کردستان هرچند در این بازی موفق به کسب یک امتیاز از قهرمان نیم‌فصل شد اما با ثبت بیستمین باخت در کارنامه، شانس صعود به مرحله پلی‌آف را از دست داد. مسابقه دور رفت دو تیم که در هفته اول برگزار شد، سه بر صفر به سود سیرجان تمام شده بود.

تگ ها


والیبال راه یاب ملل مریوان لیگ برتر والیبال