تیم والیبال شهرداری ارومیه نسبت به سال گذشته جوانتر شده است

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه درباره تیمش گفت: نسبت به سال گذشته تیم جوانتر شده است....

پیمان اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر والیبال گفت: سیدبندی اعلام شد و چند تیم جدید نیز به مسابقات اضافه شدند. قرار است تیم اول با تیم چهاردهم، تیم دوم با تیم سیزدهم و به همین ترتیب، با یکدیگر بازی کنند. در مجموع قرعه‌کشی انجام شد که خبر جدید و خاصی نیست.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه درباره تیمش گفت: نسبت به سال گذشته تیم جوانتر شده است، صبح و بعدازظهر تمرینات برگزار می‌شود. هفته گذشته سه روز به بازیکنان استراحت دادیم. انشاءالله از این به بعد با توجه به اینکه یک ماه تا شروع رقابت‌ها زمان باقی مانده، سعی می‌کنیم در صورت امکان، تعدادی بازی تدارکاتی برای تیم در نظر بگیریم.

وی در پاسخ به این سؤال که تیم شهرداری ارومیه درگیر کرونا شده است یا خیر؟ افزود: این‌طور نیست که بدون آسیب باشیم، سعی ما بر این بوده که تمرینات پشت درب‌های بسته برگزار شود. در سالن اختصاصی تمرین می‌کنیم. شاید برخی از شهرها این امکان را نداشته باشند که سالن به صورت اختصاصی در اختیارشان باشد اما ما این کار را انجام دادیم و هیچ فردی به سالن راه داده نشد.

اکبری اظهار کرد: تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و خواهیم کرد؛ تنها یک مورد داشتیم که آن را نیز به طور کلی از تیم دور کردیم تا به بهبودی کامل دست یابد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در پاسخ به این سؤال که با توجه به شیوع ویروس کرونا، ضرورتی برای برگزاری مسابقات وجود داشت یا خیر؟ گفت: در شرایطی قرار داریم که تمام دنیا با توجه به شیوع ویروس کرونا، برنامه‌ریزی می‌کنند و ما تنها نیستیم. بحث توانستن در رعایت پروتکل‌های بهداشتی مطرح نیست چرا که باید پروتکل‌ها اجرا شود. اجرای پروتکل‌های بهداشتی نیز فقط مختص فدراسیون والیبال نمی‌شود بلکه باشگاه‌ها،  بازیکنان، سازمان لیگ، مربیان و ... نیز باید آن را رعایت کنند؛ این چیزی نیست که انجام‌نشدنی باشد.

تگ ها


پیمان اکبری تیم والیبال شهرداری ارومیه ویروس کرونا لیگ برتر والیبال