تیم والیبال پیکان بازهم پرستاره شد

باشگاه پیکان بعد از استخدام پیمان اکبری به عنوان سرمربی، امروز خبر جذب ۷ بازیکن را اعلام کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چند روز قبل بود که باشگاه پیکان تهران سکان هدایت تیم والیبال خود را به پیمان اکبری یکی از مربیان باسابقه لیگ برتر سپرد. همزمان با حضور این در راس کادرفنی پیکان، فعالیت های نقل و انتقالاتی این باشگاه نیز آغاز شده تا پیکان بتواند در فصل پیش رو بار دیگر خودش را به عنوان یکی از مدعیان نشان دهد.


طبق اعلام سایت باشگاه پیکان مدیران باشگاه پیکان با هماهنگی کادرفنی برای جذب نفرات باکیفیت اقدام کردند که در نهایت با پوریا فیاضی، حمزه زرینی، پوریا یلی و محمدطاهر وادی، محمد فلاح، آرمین افشین فر و مهران فیض امام دوست به توافق رسیدند و قرارداد این نفرات امضا شد.


اکبر محمدی مدیرعامل پیکان نیز درباره فعالیت های این باشگاه در امر تقویت تیم والیبال عنوان کرد: شخصیت و اصالت برند پیکان همواره با حضور بازیکنان بزرگ و مستعد کشور عجین بوده  و این مطلب مورد تاکید مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودروست. خوشبختانه بدون آنکه دنبال حواشی موجود در بازار نقل و انتقالات باشیم، توانستیم نفرات مورد نیاز کادرفنی را تا جایی که ممکن بود به خدمت بگیریم و همچنان تا جذب نفرات موردنیاز پیمان اکبری فعالیت ما ادامه خواهد داشت. قصد داریم تیمی قوی، منجسم و باتمرکز بالا را راهی مسابقات کنیم تا بار دیگر نام پیکان که به نوعی مکتب والیبال ایران به شمار می‌رود را بر قله والیبال ایران ببینیم.


وی ادامه داد: قدمت و ریشه باشگاه پیکان مساله‌ای نیست که بتوان به سادگی از کنارش گذشت. در چنین شرایطی وظیفه سنگین ما این است که برای حفظ اعتبار باشگاهی که سال ها بر قله والیبال کشور درخشیده همه تلاش مان را به کار بگیریم. از این رو سعی کردیم با وجود صرفه‌جویی در امر هزینه‌ها نفرات باکیفیت را به خدمت بگیریم.


محمدی صحبت هایش را اینگونه به پایان برد: پیکان پرافتخارترین تیم والیبال آسیا است و همه اعضای مجموعه این حساسیت را درک می‌کنند. در این راستا با پیمان اکبری سرمربی باتجربه تیم هم هماهنگی مناسبی داریم و تلاش خواهیم کرد تا خواسته های ایشان را تا حد امکان محقق سازیم و به یاری خداوند بهترین عملکرد را داشته باشیم.

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران لیگ برتر والیبال ایران حمزه زرینی والیبال پوریا فیاضی پیکان تهران