تیم پیام به حذف از جدول مسابقات اعتراض دارد

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال گفت: تیم پیام مشهد نسبت به حذف از جدول مسابقات اعتراض دارد و در حال بررسی اعتراضشان هستیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، میلاد تقوی، درباره حضور تیم پیام در رقابت‌های لیگ برتر والیبال گفت: تیم پیام قبل از ۳۱ تیرماه برای حضور در مسابقات لیگ برتر اعلام آمادگی کرد. این تیم در سال ۹۸ مسائلی داشت اعم از مالی و غیر مالی که در حال حاضر پیگیر حل این مسائل است.

سرپرست دبیر فدراسیون والیبال ادامه داد: تیم پیام به حذف از جدول مسابقات در فصل گذشته اعتراض دارد و مدعی است این حذف، قانونی نبوده است. قرار است این اعتراض بررسی شود و در صورت غیر قانونی بودن حذف پیام، این تیم برای حضور در مسابقات باید  تا ۱۵ تیرماه بدهی های خود را تسویه کند.

تقوی درباره حضور تعداد تیم های حاضر در مسابقات نیز گفت: تا ۳۱ تیرماه ۱۲ تیم اعلام آمادگی کردند و برای حضور در لیگ باید تا ۱۵ تیر تمام شرایط را مهیا کنند. تیم راه یاب ملل نیز پس از اعلام رسمی برای حضور در لیگ مجدد انصراف داد و حالا مجددا به طور غیر رسمی اعلام آمادگی کرده است. تیم پیام نیز فعلا شرایطش مشخص نیست. در آیین نامه سازمان لیگ مشخص شده است ۱۲ تیم در مسابقات باشند اما به دلیل شرایط کرونا و نیمه تمام ماندن مسابقات در فصل گذشته تیمی به دسته یک سقوط نکرد. دو تیم نیز به لیگ برتر صعود کردند و ممکن است لیگ با ۱۴ تیم برگزار شود و منعی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

شهرداری ارومیه جزو مدعیان قهرمانی لیگ برتر والیبال است

برای حضور درجام باشگاه‌های آسیامصمم هستیم/ تیم هوشمندانه‌ای بستیم

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال تیم والیبال پیام مشهد والیبال