تیم کاملی داشتم استقلال را شکست میدادیم/ وزیر به داوریها ورود کند

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: باوجود کمبودهایی که در بازی با استقلال داشتیم توانستیم این تیم صدرنشین را متوقف کنیم و اگر تیم کاملی در اختیارم بود قطعا به راحتی پیروز می‌شدیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان روز جمعه در خانه خود به مصاف تیم استقلال رفت و این بازی بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید تا امتیازات به صورت مساوی بین دو تیم تقسیم شود.

رحمان رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این مسابقه، اظهار داشت: کیفیت فنی بازی دو تیم خوب بود و با شناخت خوبی که هر دو تیم از مهره‌های تهاجمی یکدیگر داشتند توانستند نقاط برتری تیم مقابل را مهار نمایند. بدیهی است که استقلال تیمی پر مهره در لیگ است و هزینه‌هایی برای این تیم و بازیکنانش شده که تیمی مثل ذوب آهن حتی به خواب هم نمی‌تواند چنین هزینه‌هایی را ببیند. با این وصف ما با همین بضاعتی که داشتیم توانستیم صدرنشین مسابقات را متوقف کنیم.

سرمربی ذوب آهن تاکید کرد: استقلال صدرنشین لیگ بود اما عملاً مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت و شاید اگر سوپر واکنش رشید مظاهری نبود آنها شکست می‌خوردند. در ضمن این را بدانید که تیم ما هنوز از کرونا پاک نشده و چند بازیکن ما همچنان درگیر کرونا هستند. در این بازی ما به بازیکنانی مثل علی دشتی و فرشاد محمدی مهر بازی دادیم که تازه از کرونا خلاصی یافته بودند و بدون حتی یک جلسه تمرین در این بازی به میدان رفتند که به خاطر این غیرت و همت من از آنها تشکر می‌کنم.

وی بیان داشت: مقابل استقلال از چند بازیکن جوان و ۲۰ تا ۲۱ ساله استفاده کردم که مجموع همه بازی‌های این چند بازیکن در لیگ برتر روی هم به ۵۰ بازی هم نمی‌رسید و این نشان از تجربه پایین تیم ما می‌داد. در این بازی کاپیتان باتجربه تیم که قاسم حدادی فر بود را در اختیار نداشتیم و بهترین مهاجم ما که به تازگی کرونا را پشت سر گذاشته در آمادگی کامل نبود و تنها برای چند دقیقه بازی کرد.

رضایی خاطرنشان ساخت: با همه این کمبودها باز هم موفق شدیم صدرنشین مسابقات را متوقف کرده و از آن امتیاز بگیریم و من یقین دارم که اگر تیم کاملی در اختیار داشتیم می‌توانستیم به راحتی در این بازی پیروز شویم. این مساوی با شرایطی که تیم ما با آن درگیر بود برای ما یک پیروزی بود.

سرمربی ذوب آهن در خصوص داوری بازی گفت: ما هم به داوری نقدهایی داریم. نه فقط در این بازی، بلکه همه دنیا دیده‌اند که تیم ما در همین ۷ هفته چقدر از اشتباهات داوری لطمه خورده و چه امتیازات مهمی که به دلیل اشتباهات داوری از دست داده‌ایم. اگر امتیازاتی که ما از اشتباهات داوری طلبکاریم را به ما برگردانند حداقل به میانه جدول می‌آییم.

رضایی افزود: حالا که همه از وزیر ورزش درخواست دارند، ما هم چنین خواسته‌ای داریم و از آقای وزیر می‌خواهیم به داوری‌ها ورود کنند و به این وضعیت رسیدگی کنند. آقای وزیر! ببیند که در هفته اول چطور در دقیقه ۹۷ یک پنالتی صد در صد اشتباه علیه ما اعلام شد تا ۲ امتیاز حساس را از دست بدهیم. ببیند که چطور در هفته دوم به اشتباه بازیکن ما در دقیقه یک از زمین بازی اخراج شد و الی آخر.

وی تاکید کرد: قصد این را ندارم که با مصاحبه‌های تکراری بر روی داوران فشار را افزایش دهم چون داوران محترم به اندازه کافی تحت فشارهای روانی و عصبی قرار دارند. اما واقعاً حداقل انتظارم از این قشر محترم و زحمتکش این است که دقت خود را بالا برده تا ضریب اشتباهات شان پایین بیاید.

رضایی در خصوص وضعیت ذوب آهن گفت: این هفته با صدرنشین مسابقات دیدار کردیم و هفته آینده هم باید با گل گهر که امروز صدرنشین شد دیدار کنیم. گلایه‌ای ندارم و نمی‌گویم با تیم‌های سخت بازی داریم چون لیگ برتر همین است و همه بازی‌های آن دشوار است. ما حریف سختی برای استقلال صدرنشین بودیم و هفته آینده هم بازی سختی را برای صدرنشین جدید مسابقات رقم می‌زنیم. ضمن اینکه امیدوارم هرچه زودتر کرونا از اردوی ذوب آهن خارج شود تا تیمی کامل را در اختیار داشته باشیم که در این صورت قطعاً با چند نتیجه خوب ذوب آهن به جایگاهی خواهد رسید که استحقاق آن را دارد.

بیشتر بخوانید:

طلسم مهاجمان استقلال ادامه دارد/ ۷ بازی و فقط یک گل

اولین هت تریک فصل و بازگشت شاگردان قلعه نویی با فرصت سوزی استقلال

 

 

تگ ها


تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان رحمان رضایی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران وزیر ورزش و جوانان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال