تیم کی‌روش استاد بردن بازی‌های یک گله

یک سایت ایتالیایی درباره حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه نوشت و از این تیم به عنوان بهترین تیم آسیایی یاد کرد ......

یک سایت ایتالیایی درباره حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه نوشت و از این تیم به عنوان بهترین تیم آسیایی یاد کرد.

و به نقل از پایگاه اینترنتی موندواسپورتیو، تاکنون چهار تیم ایران، ژاپن، کره جنوبی و عربستان سهمیه جام جهانی را به دست آورده اند و استرالیا هم ممکن است که به این جمع اضافه شود.

سایت ایتالیایی موندو اسپورتیو، در مورد حضور تیم های آسیایی در جام جهانی روسیه، نوشت: تاکنون چهار تیم حضورشان را در جام جهانی قطعی کرده اند که باید از ایران به عنوان قدرتمندترین تیم یاد کرد.

در تیم ملی فوتبال ایران حضور کارلوس کی روش به عنوان یک ستاره جالب توجه است. این مربی از سال 2011 هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده داشته و سابقه حضور در نیمکمت منچستریونایتد و رئال مادرید را نیز دارد و در جام جهانی قبل هم روی نیکمت ایران نشست. با این حال کارلوس کی روش به همراه تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا نتایج ضعیفی را کسب کرد و ایران با شکست برابر عراق حذف شد. بعد از این رقابت ها بود که بازیکنان جوان زیادی به تیم ملی فوتبال ایران اضافه شدند.

نکته ویژه : تیم ملی فوتبال ایران در انتخابی جام جهانی بدون شکست بود و توانست دو هفته مانده به پایان رقابت ها جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. در تیم ملی فوتبال ایران سردار آزمون در خط حمله حضور دارد که می توانیم او را جواهر فوتبال ایران دانست که در 26 بازی توانسته است 19 گل را به ثمر برساند و یکی از بهترین گلزن های تیم ملی فوتبال ایران محسوب می شود.

ویژگی بارز ایران: تیم ملی فوتبال ایران تیمی است که خیلی گل نمی زند و معمولا بازی هایش را با یک گل به پایان می رساند و استاد بردن بازی های یک گله است. ایران تیمی است که روی خط دفاع خیلی تمرکز دارد. حضور جلال حسینی با 111 بازی ملی در قلب خط دفاعی ایران، اطمینان خاصی به صلابت آن بخشیده است. علاوه بر این نمی شود از پدیده هایی همچون علیرضا جهانبخش یاد نکرد که در تیم ملی فوتبال ایران بسیار خوب درخشیدند.

کاپیتان: اشکان دژاگه یکی از بازیکنان با استعداد ایرانی است که تا فصل گذشته در ولفسبورگ بازی می کرد  ولی در حال حاضر بدون تیم است. او  کاپیتان تیم ملی ایران محسوب می شود و پاسپورت آلمانی هم در کنار ایرانی دارد. ایران تمام تلاش خودش را در جام جهانی خواهد کرد تا به دور دوم راه یابد. این کار سختی است  ولی ایرانی ها می توانند رویا پردازی کنند.

 

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال