تیم کی‌روش رویایی می‌شود

سایر بازیکنان اروپایی تیم ملی امروز به تیم ملی ملحق خواهند شد تا ترکیب تیم ملی برای بازی مقابل قطر کامل شود ......

 سایر بازیکنان اروپایی تیم ملی امروز به تیم ملی ملحق خواهند شد تا ترکیب تیم ملی برای بازی مقابل قطر کامل شود.
به گزارش "ورزش سه"،  تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با پایان هفته چهارم و سفر تیم ملی به ایتالیا آغاز شد. تیم ملی بدون کی روش به ایتالیا سفر کرده بود و در این کشور کارلوس کی روش به بازیکنان اضافه شد. در اردوی ایتالیا کریم انصاری فرد، مسعود شجاعی و برخی از چهره هایی که در تیم های قطری فعالیت دارند به تیم ملی اضافه شدند تا تمرینات تیم ملی در اردوی ایتالیا با تعداد نفرات بیشتری پیگیری شود و تنها غایبان تیم ملی بازیکنان شاغل در روسیه و هلند باشند.

با پایان اردوی 13 روزه تیم ملی در کمپ کاورچینوی ایتالیا، ادامه اردو در ایران و البته با خط خوردن برخی بازیکنان حاضر در اردوی ایتالیا دنبال شده است و امروز پنج بازیکن تیم های اروپایی هم با توجه به الزام فیفا و مسابقات تیم های ملی در تمامی قاره ها، به تیم ملی اضافه خواهند شد و در کنار سایر بازیکنان تمرین خواهند کرد.

تیم روستوف سعید عزت اللهی و سردار آزمون، ترک گروژنی میلاد محمدی، هیرنفین رضا قوچان نژاد و تیم آلکمار علیرضا جهانبخش را برای بازی های ملی در اختیار ایران گذاشته اند تا تیم ملی با تمام قوا و با تمامی ستاره های خود در اولین بازی مقدماتی جام جهانی 2018 راهی میدان شود.

گفتنی است اولین بازی تیم ملی ایران از سری مسابقات مقدماتی جام جهانی، روز پنج شنبه 11 شهریور ماه از ساعت 21 در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد و با اطلاعیه فدراسیون فوتبال، تماشای این بازی برای عموم  رایگان اعلام شده است.

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال