تیکدری؛ اولین اسم در فهرست جدایی تراکتور؟

اتفاقات پیش آمده در باشگاه تراکتور سبب شده تا بسیاری از بازیکنان این تیم خواستار جدایی باشند و در صدرشان، نام مهدی تیکدری دیده می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال تراکتور در حالی به استقبال آخرین بازی فصل می‌رود که هواداران این تیم نگرانی بسیار زیادی درباره آینده این باشگاه و برنامه مدیران تراکتور برای فصل آینده دارند؛ جایی که باید با سرمربی ایرانی به مصاف حریفان بروند.

در شرایطی که مدیرعامل تراکتور، روز یکشنبه را زمان معرفی سرمربی جدید اعلام کرده، برخی از بازیکنان این تیم هم تصمیم به جدایی دارند و باشگاه را در جریان این موضوع قرار داده‌اند؛ از جمله این بازیکنان مهدی تیکدری هافبک راست جوان سرخپوشان تبریزی است.

تیکدری که فصل گذشته از سوی مصطفی دنیزلی به ترکیب اصلی راه یافت و پدیده تراکتور شد، این فصل در پست تخصصی اش به میدان رفت و عملکرد درخشانی هم با پیراهن تی‌تی‌های آذربایجان داشت اما شرایط پرنوسان تراکتور و همچنین پیشنهادات مطلوب سبب شده تا وی تصمیم به جدایی بگیرد. 

مهدی تیکدری البته سال پیش قرارداد پنج ساله با تراکتور امضا کرد اما سازوکارهایی برای جدایی وجود دارد و این بازیکن تلاش می‌کند تا از راهی حقوقی قراردادش را فسخ کند‌.

در غیر این صورت باید منتظر مذاکره تیکدری با مدیران باشگاه تراکتور ماند. نکته مهم اینکه تراکتور در فصول اخیر نشان داده که در این زمینه مذاکره پذیر است و شاید این بار هم به جدایی این بازیکن کرمانی راضی شود.

تگ ها


تراکتور مهدی تیکدری نژاد