ثانیه‌شماری لمپارد برای منفجر کردن لندن در نقل‌وانتقلات زمستانی

فرانک لمپارد منتظر است تا ظرف روزهای آینده نتیجه شکایت چلسی به دادگاه عالی ورزش مشخص شود، نتیجه‌ای که در صورت موفقیت، به چلسی اجازه خواهد داد تا در زمستان وارد بازار نقل‌وانتقلات شود....

به گزارش مدال، فیفا سال گذشته باشگاه چلسی را به دلیل نقض قوانین نقل‌وانتقال بازیکنان زیر سن قانونی محکوم کرد و درخواست تجدید نظرخواهی لندنی‌ها توسط کمیته استیناف فیفا رد شد.

آبی‌های استمفوردبریج که از سوی فیفا با ممنوعیت جذب بازیکن در دو پنجره نقل‌وانتقالاتی مواجه شده بودند تصمیم گرفتند تا شکایت خود را به دادگاه عالی ورزش ببرند. سران باشگاه انتظار دارند تا نتیجه دادخواست‌شان تا اواسط ماه دسامبر - ماه جاری - مشخص شود. چلسی هرگونه تخلفی را تکذیب می‌کند و محرومیت از دو پنجره نقل‌و‌انتقالات که یکی از آنها در تابستان گذشته سپری شد را ناعادلانه می‌داند.

«ویلفرد زاها»، «جیدون سانچو»، «تیمو ورنر» و «بن‌شیلول» چهار گزینه فرانک لمپارد هستند که بسیار مشتاق است با رفع محرومیت از سوی دادگاه عالی ورزش بتواند این بازیکنان را به ترکیب جوان خود اضافه کند.

بیشتر بخوانید:

لمپارد در اندیشه ایجاد تغییر در چلسی

تگ ها


چلسی فرانک لمپارد آبی های استمفوردبریج آبی های لندن فوتبال جهان محرومیت چلسی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس چلسی لیگ برتر فوتبال