ثانیه‌شماری پرسپولیسی‌ها برای بازگشت ماهینی

ماهینی در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد....

ماهینی در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد.

حسین ماهینی مدافع مصدوم پرسپولیس و کاپیتان دوم این تیم در آستانه بازگشت به میادین قرار گرفته است.
به گزارش خبرنگار مدال، حسین ماهینی مدافع چند پسته پرسپولیسی‌ها که در دربی رفت فصل جاری از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شد این روزها همراه با سایر پرسپولیسی‌ها در تمرینات شرکت می‌کند و به نظر می‌رسد به زودی شرایط بازی برای این تیم را پیدا خواهد کرد.
ماهینی که تا پیش از مصدومیت از بازیکنان کلیدی و مورد اعتماد برانکو بود حدود 6 ماه از میادین دور بوده و در این مدت 27 بازی پرسپولیس (17 بازی لیگ، 7 بازی لیگ قهرمانان آسیا و 3 بازی جام حذفی) را از دست داده است.
در مدت غیبت این بازیکن 32 ساله، برانکو در دفاع راست از سیامک نعمتی، آدم همتی و در نیم‌فصل دوم از مهدی شیری در پست مدافع راست بهره برده و غیبت ماهینی در سمت راست با حضور این بازیکنان جبران شده، اما از آن جا که ماهینی علاوه بر دفاع راست، توانایی بازی در دفاع چپ، دفاع میانی و هافبک تدافعی را نیز دارد بازگشت وی آن هم در روزهای پرتراکم پایان فصل خبر خوشحال‌کننده‌ای برای پرسپولیسی‌ها خواهد بود چرا که با مصدومیت مصلح، پرسپولیس عملا در خط دفاعی به جز محسن ربیع‌خواه بازیکن دیگری در اختیار ندارد.
با بازگشت ماهینی، وی در دفاع چپ و دفاع میانی نیز یکی از گزینه‌های برانکو خواهد بود در چنین شرایطی با مصدومیت یا محرومیت خلیل‌زاده، حسینی و نادری، برانکو می‌تواند از ماهینی نیز در ترکیب پرسپولیس استفاده کند.
گفتنی است حسین ماهینی در دو سفر خارجی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در کاروان سرخ‌ها حضور داشته و به نظر می‌رسد به زودی شرایط حضور روی نیمکت ذخیره‌های پرسپولیس و در ادامه حضور در ترکیب این تیم را نیز پیدا خواهد کرد.