ثبت دو رکورد جدید برای لیونل مسی

مسی همچنان به رکوردشکنی ادامه می‌دهد...

مسی همچنان به رکوردشکنی ادامه می‌دهد

ستاره آرژانتینی در دیدار مقابل اتلتیکو گلزنی کرد تا در یک شب به یاد ماندنی به دو رکورد ویژه دست یابد.

به گزارش مدال، بارسا امشب میزبان اتلیتکو مادرید بود و می دانست که در صورت برتری، تقریبا قهرمانی خود را قطعی خواهد کرد. بازی با اخراج دقیقه 28 دیگو کاستا مطابق روال آبی اناری ها نیز شد اما برای ثبت اولین گل، آنها تا دقیقه 85 صبر کردند. در این لحظه لوئیس سوارز با یک ضربه از راه دور توانست گل اول را به ثمر برساند و تنها دو دقیقه بعد مسی کار را تمام کرد.

او با فرار از تله آفساید، روی یک حرکت انفرادی و با یک بغل پای نرم توپ را دور از دستان یان اوبلاک به تور رساند و حساب کار را 2-0 کرد.

به این ترتیب مسی تعداد گل هایش در لالیگا را به 33 رساند و با 12 پاس گل، حالا روی 55 گل بارسا در این فصل نقش مستفیم داشته است.

همچنین با این گل مسی حالا 415 گل در رقابت های لیگ برای بارسا به ثمر رسانده است و از رونالدو خود را جدا کرد. تا پیش از بازی امشب، او همراه با رونالدو و با 414 گل در رقابت لیگ از این حیث میان 5 لیگ معتبر دنیا رکورددار بودند.

امشب همچنین با برتری بارسا برابر اتلتیکو، مسی با 335 پیروزی در لالیگا از رکورد ایکر کاسیاس نیز عبور کرد و تبدیل به بازیکنی شد که بیشترین برد را در لالیگا به دست آورده است.