ثبت رکورد ۱۰ بازی بدون باخت در لیگ فوتسال

تیم فوتسال فرش‌آرا با هدایت مجید مرتضایی با ۱۰ بازی بدون باخت در لیگ برتر فوتسال رکورد عجیبی را ثبت کرد...

به گزارش مدال، مجید مرتضایی در خصوص بازی تیمش مقابل اهورا بهبهان در روز چهارشنبه اظهار کرد: اهورا بهبهان، در مقطعی از فصل در رده دوم جدول قرار داشت و نباید گول جایگاه فعلی این تیم را بخوریم. حریف تیمی ست که در حال حاضر شخصیتی تاکتیکی و فنی به خود گرفته و برای هر تیمی خطرناک خواهدبود. امیدواریم بتوانیم با حمایت هواداران اهورا بهبهان را شکست داده و نوار پیروزی‌های داخل خانه را همچنان حفظ کنیم و سه امتیاز حیاتی را کسب کنیم.
وی با اشاره به اینکه با برگزاری بازی‌های معوقه تیم مس سونگون، احتمال تغییر رتبه فرش‌آرا وجود دارد، تصریح کرد: مس سونگون با حریفان قدری همچون گیتی‌پسند و سوهان قم بازی خواهدکرد. این موضوع کار را پیچیده می‌کند اما تا به حال توانسته‌ایم حداکثر امتیاز را در بازی‌ها کسب کنیم.
سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا ادامه داد: مطمئنا بسیاری از اهدافی که در ابتدای کار به آنها فکر کردیم، محقق شده و فرش‌آرا توانسته در این دوره از رقابت‌ها، رکورد تاریخی 10 بازی بدون شکست را در تاریخ فوتسال خراسان رضوی رقم بزند. به اهداف خود در نیم فصل نخست رسیده‌ایم و باید در نیم‌فصل دوم نیز با بررسی‌های لازم، نقاط ضعف خود را بهبود ببخشیم و در نیم‌فصل دوم هم به روند خوب خود ادامه دهیم. سهمیه فیفا برای جذب بازیکن را برای مرحله پلی‌آف نگه داشته‌ایم.
در بازی آخر دور رفت لیگ برتر فوتسال کشور، تیم فرش‌آرا میزبان اهورا بهبهان خواهد بود. این بازی از ساعت 17 روز چهارشنبه در مجموعه ورزشی شهید بهشتی مشهد برگزار خواهد شد.

بیشتر ببینید:

فوتسال به روایت زیدان! /ویدیو

تگ ها


فوتسال ایران فوتسال فرش‌ــــ‌آرا مجید‌ــــ‌مرتضایی لیگ برتر فوتسال ایران فوتبال