ثبت چهارمین برد نفت آبادان در لیگ کشور/شجاعی در شهر خودش باخت

آبادان- چهارمین پیروزی خانگی تیم صنعت نفت آبادان در مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به ثبت رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتور تبریز، عصر امروز در ورزشگاه تختی آبادان مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند که بازی با حساب دو بر یک به سود طلایی پوشان دیار اروند به پایان رسید.

در این بازی حامد فلاح زاده، محمد طیبی، محمد اهل شاخه، حسین ساکی، عبدالله ناصری، مهدی حنفی، محمدرضا غبیشاوی، حسن بیت سعید (۴+۹۰- سید فاخر تهامی)، محمدحسین زواری (۴۵ - مهدی زبیدی)، طالب ریکانی (۴+۹۰- علی آل کثیر)، رضا خالقی فر (۷۱- احمد شریعت زاده) در ترکیب تیم صنعت نفت آبادان حضور داشتند.

محمدرضا اخباری، هادی محمدی، وفا هخامنش، میلاد فخرالدینی (۶۴- محمد قنبری)، میثم تیموری، اکبر ایمانی، حمید بوحمدان، احسان حاج صفی (۸۶- عکاشه حمزاوی)، مهدی تیکدری، اشکان دژاگه (۷۸ - سعید مهری) و محمد عباس‌زاده (۷۸- امین اسدی) نفرات تشکیل‌دهنده تیم تراکتور تبریز بودند.

دقیقه ۴: پس از خطای فخرالدینی بر بیت سعید، طالب رایکانی خیلی سریع توپ را با برای خالقی فر ارسال کرد که این مهاجم با تجربه در شرایط تک به تک با سنگربان تراکتور با ضربه‌ای بیرون پا توانست دروازه اخباری را باز کند.

دقیقه ۱۲: سانتر اشکان دژاگه از سمت راست روی سر محمد عباس زاده فرود آمد اما ضربه سرش با بدشانسی به تیر افقی دروازه خورد و خطر از بیخ گوش نفت عبور کرد.

دقیقه ۲۳: حامد فلاح‌زاده دروازه‌بان نفت با واکنش دیدنی شوت مهدی تیکدری را در موقعیت تک به تک دفع کرد و در ریباند هم این دروازه‌بان باتجربه اجازه نداد احسان حاج صفی گلزنی کند و شوت پرقدرت حاج صفی را با عکس‌العمل تماشایی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۲+۴۵: ارسال میلاد فخرالدینی به محمد عباس زاده رسید تا مهاجم تراکتور با یک ضربه بسیار دقیق توپ را وارد دروازه فلاح زاده کرد تا نتیجه بازی مساوی شود.

دقیقه ۵۲: پاس زیبای اشکان دژاگه در داخل محوطه جریمه صنعت نفت به میثم تیموری رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف راهی اوت شد.

دقیقه ۸۴: ضربه از زاویه بسته شریعت زاده را اخباری سنگربان تراکتور با واکنشی عالی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۲+۹۰: حسن بیت سعید پا به توپ وارد محوطه جریمه تراکتور شد و ارسال این بازیکن را هادی محمدی مدافع تیم میهمان به اشتباه وارد دروازه تیم خودی کرد تا گل دوم زردپوشان ثبت شود.

باشگاه صنعت نفت آبادان پیش از شروع بازی از برادران محمود و مسعود شجاعی قبل از بازی صنعت نفت آبادان و تراکتور تبریز تقدیر کرد.

برادران شجاعی هردو اهل آبادان هستند.

حکیم نصاری هافبک با تجربه طلایی پوشان هنوز شرایط بازی را پیدا نکرده است و در این بازی غایب بود.

تراکتور تبریز محمدرضا خان‌زاده و محمد خرم الحسینی را به علت مصدومت در بازی امروز به همراه نداشت.

صدای ضبط شده هواداران نفت آبادان از بلندگوهای ورزشگاه پخش می‌شد.

تعدادی از هواداران صنعت نفت با حضور در ساختمان‌های مجاور استادیوم تختی به تشویق زردپوشان پرداختند.

مسعود شجاعی کاپیتان تراکتورسازی برای سومین بازی متوالی به عنوان مربی روی نیمکت حضور داشت.

در این بازی حامد فلاح زاده، رضا خالقی فر، مهدی حنفی و طالب ریکانی از تیم نفت آبادان و اشکان دژاگه، امین اسدی، اکبر ایمانی از تراکتور تبریز کارت زرد دریافت کردند.

پیام حیدری به همراه فرهاد مروجی و محسن بابایی این بازی را قضاوت کرد.

تگ ها


تیم صنعت نفت آبادان باشگاه تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال ایران