ثوری: کسب دو سهمیه المپیک پایان کار ما نیست

رییس فدراسیون بوکس گفت: دو سهمیه المپیک ارزشمند کسب کردیم، اما این پایان کار ما نیست....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از میزان،‌ حسین ثوری در خصوص برگزاری جلسه هیئت رئیسه فدراسیون بوکس اظهار داشت: جلسه خوبی برگزار کردیم و خروجی مثبتی هم گرفتیم. باید سعی کنیم تعداد این جلسات را بیشتر کرده و از تجربیات اعضای هیئت رئیسه بهره لازم را ببریم.

وی درباره برگزاری اردو‌های تیم ملی گفت: قرار است ملی‌پوشان المپیکی پس از پشت سر گذاشتن تست کرونا، وارد اردو شوند. تمرینات را با شاهین موسوی و دانیال شه‌بخش آغاز می‌کنیم تا بعد از آن با تصمیم کادرفنی بوکسور‌های سایر اوزان رفته رفته به اردو اضافه شوند.

رئیس فدراسیون بوکس ادامه داد: مطمئن باشید نهایت تلاش خود را برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اردوی تیم ملی می‌کنیم و با وسواس خاصی تمرینات آغاز خواهد شد. فعلا شروع تمرینات مهم است تا پس از آن ببینیم شرایط چطور پیش خواهد رفت.

وی با اشاره به اینکه برای روز‌های پیش رو برنامه‌های زیادی داریم، تصریح کرد: در تلاش هستیم تا مجوز برگزاری اردو‌های تیم جوانان را بگیریم تا بتوانیم در استان‌هایی که از نظر کرونا در شرایط سفید هستتد، تمرینات را برگزار کنیم، اما فعلا در این خصوص چیزی نهایی نشده است.

ثوری در پایان خاطرنشان کرد: دو سهمیه المپیک ارزشمند کسب کردیم، اما این پایان کار ما نیست. با توجه به توانایی فنی بالای کادرفنی تیم ملی و بوکسور‌های مستعدی که داریم، به امید خدا می‌توانیم به تعداد المپین‌های خود افزوده و در مسابقات بین‌المللی عملکرد قابل قبولی ارائه کنیم.

تگ ها


بوکس