جابجایی کاپیتان‌های تیم ملی در تراکتور

ناآمادگی و محرومیت باعث شده است تا دو کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران هفته‌هاست که فرصت بازی در کنار یکدیگر را نداشته باشند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از شروع دوباره رقابت های لیگ نوزدهم پس از تعطیلات طولانی مدت، باید گفت باشگاه تراکتور بزرگ‌ترین آسیب را از این تعطیلات متحمل شد؛ چرا که بازیکنان خارجی این تیم به جز میمبلا حاضر به بازگشت نشدند، اشکان دژاگه دیر و ناآماده به تیم اضافه شد و محرومیت انضباطی باعث غیبت مسعود شجاعی شد تا در هفته های آغازین، دست ساکت الهامی برای رویارویی با رقبا خالی باشد.

اما به مرور زمان دژاگه در حال رسیدن به فرم همیشگی خود است، اما برای دیدار امشب با پیکان او به دلیل محرومیت و چهار اخطاره شدن نمی‌تواند برای تیمش به میدان برود؛ از سوی دیگر مسعود شجاعی بعد از مصدومیتی که در دیدار با استقلال برای او پیش آمد، بعد از دو هفته دوری از میادین تقریبا آماده بازی شده و احتمالا یک نیمه را برای تیمش به میدان خواهد رفت.

بدون تردید بازی شجاعی و دژاگه در کنار یکدیگر همراه با احسان حاج صفی به عنوان سه کاپیتان تیم ملی، می‌تواند برگ برنده تراکتور در بازی‌های باقیمانده لیگ نوزدهم باشد و به ساکت الهامی در راه آسیایی شدن کمک شایانی نماید؛ البته که فعلا محرومیت باعث شده تا در دیدار امشب مجددا فرصت برای شکل گیری زوج دژاگه و شجاعی به وجود نیاید و تراکتوری‌ها بدون اشکان دژاگه مقابل پیکان به میدان روند.

بیشتر بخوانید:
سردار و طارمی؛ چه کسی زوج زلاتان می‌شود؟
کریم انصاریفرد در تیم السیلیه قطر ماندنی شد
سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲+۲ تیم+ عکس 

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی فوتبال ایران احسان حاج‌صفی مسعود شجاعی Tractor پیکان تهران Tractor-پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال