جابر انصاری جایگزین روح الله باقری می شود؟

درخشش هافبک- مهاجم تیم فوتبال استقلال در بازی با سپیدرود باعث شده تا شفر تصمیم بگیرد در بازی با پدیده هم از او استفاده کند ......

درخشش هافبک- مهاجم تیم فوتبال استقلال در بازی با سپیدرود باعث شده تا شفر تصمیم بگیرد در بازی با پدیده هم از او استفاده کند.

به گزارش مدال، جابر انصاری بازیکنی است که در این فصل کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده است اما آمادگی بالای او در تمرینات بالاخره شفر را مجاب کرد تا در بازی با سپیدرود او را به ترکیب اصلی اضافه کند.

اتفاقا جابر انصاری در این بازی که بعد از مدتها به میدان رفته بود عملکرد بسیار خوبی هم داشت و به جز این که گل چهارم تیمش را زد، توانست در حملات تیمش حضور فعال و پررنگی داشته باشد.

با این شرایط تا این لحظه تصمیم شفر بر این است که از جابر انصاری در ترکیب ثابت تیمش استفاده کند ولی این بار قرار است او به جای روح الله باقری در پست مهاجم هدف استفاده کند.

در بازی با سپیدرود وریا غفوری در پست دفاع راست به میدان رفته بود و جابر در پست وینگر راست بود اما چون قرار است او در بازی با پدیده در پست وینگر راست بازی کند، انصاری به احتمال فراوان در بازی با پدیده در پست مهاجم هدف بازی می کند و روح الله باقری نیمکت نشین خواهد شد.

جابر اگر بتواند در بازی با پدیده بازی کند و نمایش خوبی هم داشته باشد، به احتمال فراوان برای نیم فصل دوم هم حضور خود در این تیم را تثبیت می کند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال