جابر رفت و برگشت و دوباره پرسپولیس

جابر انصاری امشب یکی از بازیکنانی است که با توجه به سابقه درخشان بازی‌اش در برابر سرخ پوشان پایتخت می‌تواند مهره قابل اتکای عبدالله ویسی باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از بازیکنانی که در سالهای اخیر توانسته همواره نمایش خوبی را در برابر پرسپولیس داشته باشد، جابر انصاری است؛ بازیکنی که به رغم گلزنی در دو دربی متوالی و کسب لقب "جابر رفت و برگشت" نتوانست آن‌طور که باید میان هواداران استقلال محبوب شود و پس از مدتی که در برنامه های فنی وینفرد شفر هم جایی پیدا نکرد، راهی پیکان شد.

اما بدشانسی در پیکان باعث شد تا او دچار پارگی رباط صلیبی‌اش شود و مدت طولانی را از میادین بازگردد؛ شاید فرصت کرونا، بهترین زمان برای ریکاوری کامل او بود هر چند که پیش از این تعطیلات هم او حدود ۳۱۲ دقیقه اغلب آن‌هم به صورت تعویضی برای تیمش به میدان رفته بود اما نتوانسته در این فصل هنوز گلی به ثمر برساند.

انصاری اما یک آمار ویژه برابر پرسپولیس دارد؛ او دو گل با پیراهن گسترش فولاد و دو گل با پیراهن استقلال به این تیم زده و در دوئل حساس امشب، می‌تواند چشم امید عبدالله ویسی برای کسب پیروزی و فرار از قعر جدول باشد. ستاره کوتاه قامت پیکانی‌ها که راه گلزنی به پرسپولیس را به خوبی بلد است و باید دید در دیدار امشب، آیا می‌تواند بازهم روزهای خوبش برابر پرسپولیس را تکرار کند یا خیر؟

بیشتر بخوانید:

علیپور در سودای گل شماره ۶ به پیکان

امینی هم بازی پرسپولیس را از دست داد

 

 

تگ ها


فوتبال جهان جابر انصاری پیکان تهران پرسپولیس پیکان تهران-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال