جابه‌جایی در نیمکت‌های لیگ برتری؛ اسکوچیچ در اصفهان؟

با جدایی دراگان اسکوچیچ از نفت آبادان، به نظر می‌رسد این مربی کروات شانس بالایی برای جانشینی امیر قلعه‌نویی در سپاهان داشته باشد....

به گزارش مدال و ایسنا، بالاخره ماجرای اسکوچیچ و صنعت نفت آبادان مشخص شد و سرمربی کروات راه خود را از آبادانی‌ها جدا کرد. سرمربی اهل کرواسی بارها در طول فصل از مشکلات مالی و سخت‌افزاری تیمش نالید و به عملکرد مدیران این تیم اعتراض داشت اما دیگر حاضر به تحمل نشد و از جمع برزیلی‌های ایران خداحافظی کرد.

همچنین دیگر تیم طلایی‌پوش لیگ برتر یعنی سپاهان نیز نیمکت خود را لرزان می‌بیند و امیر قلعه‌نویی با پیشنهاد جدی سرمربی‌گری تیم ملی روبرو است. باوجود مخالفت‌های چندباره باشگاه و کارخانه فولاد مبارکه، مدیران فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان به شدت به دنبال جذب این مربی و سپردن هدایت نیمکت تیم ملی به او هستند.

معادله جدایی این دو مربی از جمع طلایی‌پوشان زمانی جالب می‌شود که بدانیم اسکوچیچ اصلی‌ترین گزینه جانشینی قلعه نویی در سپاهان است و اصفهانی‌ها تا الآن منتظر بودند سرمربی کروات صنعت نفت که با تیمش نتایج خوبی را در این فصل گرفته، از آبادان دل بکند و راهی اصفهان شود. با جدایی اسکوچیچ حالا مرحله اول این معادله حل شده است و به نظر می‌رسد به زودی خبر جدایی قلعه‌نویی از سپاهان، انتخاب او به عنوان سرمربی تیم ملی و انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی سپاهان روی خروجی سایت‌های خبری و خبرگزاری‌ها قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید:
آخرین اقدام‌ها برای درمان دیاباته؛ سونای سرد+ عکس
شماره پیراهن استوکس در پرسپولیس مشخص شد 

تگ ها


امیر قلعه نویی دراگان اسکوچیچ سپاهان تیم ملی فوتبال ایران فوتبال