جابه‌جایی‌های پرتعداد ستاره‌های تیم رویایی تارتار

بازیکنان تاثیرگذار نفت مسجدسلیمان تا اینجای نقل و انتقالات به تیم های دیگر رفته‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان یکی از تیم های خوب لیگ نوزدهم بود. این تیم که همواره یکی از کاندیداهای سقوط به دسته اول محسوب می‌شد، در لیگ نوزدهم با هدایت مهدی تارتار روزهای بسیار خوبی را تجربه کرد. آنها در پایان نه تنها با کسب رتبه هشتمی تک رقمی شدند که بهترین نتیجه تاریخ این باشگاه در لیگ برتر را رقم زدند و همچنین برای اولین بار به جمع ۴ تیم برتر جام حذفی نیز راه پیدا کردند. 


در چنین شرایطی طبیعی است که بازیکنان نفت به چشم بیایند. یکی از نکات قابل توجه تیم تحت هدایت تارتاردر لیگ نوزدهم جابه جایی تعداد زیادی از نفرات این تیم و حضور آنها در تیم های دیگر است. تا اینجا نقل و انتقالات حامد نورمحمدی، میثم نقی زاده و عماد میرجوان ۳ بازیکنی که در پارس جنوبی نیز شاگرد تارتار بودند، به مس رفسنجان پیوستند. سعید کریمی نیز چهارمین بازیکن نفت بود که به مس رفسنجان رفت. 


همچنین احمد الجبوری و صادق صادقی دو بازیکن آینده دار دیگر نفت مسجدسلیمان بودند که مد نظر مهدی رحمتی قرار گرفتند و به شهرخودروی مشهد پیوستند. علیرضا علیزاده هافبک دفاعی نفتی ها به گل گهر سیرجان رفته و شاگرد امیر قلعه‌نویی شده و حسین ابراهیمی نیز اگرچه هنوز وضعیتش دقیقا مشخص نیست اما قراردادی با ذوب‌اهن امضا کرد و بعد وارد چالش با رحمان رضایی سرمربی این تیم شد.


درباره تعداد دیگری از ستاره های نفت مسجدسلیمان نیز این شرایط وجود دارد و بسیاری از آنها مشتریان زیادی در لیگ برتر پیدا کرده‌اند. تارتار که همواره علاقه زیادی به کار کردن با جوان ها دارد، در هر تیمی کار کرده توانسته از نفراتش خوب استفاده کند و دو سال پیش در پارس جنوبی نیز او موفق شد بازیکنان زیادی را به فوتبال ایران بدهد.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ نفت مسجد سلیمان مهدی تارتار