Banner

جادوی از دست رفته کهکشانی‌ها در لیگ قهرمانان

رئال مادرید با رفتن رونالدو جادوی خاص خود در لیگ قهرمانان را نیز از دست داده است....

به گزارش مدال، کمتر کسی تصور می کرد که رئال امشب در برنابئو بازی را به سیتی ببازد به خصوص که رئال تا دقیقه ۷۸ با گل ایسکو از حریف انگلیسی خود پیش هم بود اما در عرض ۵ دقیقه ژسوس و دی بروینه شکست را با پیروزی برای سیتیزن ها عوض کردند.

رئال مادرید که در ۹ بازی اخیر خانگی خود در لیگ قهرمانان تنها سه برد کسب کرده بود، امشب هم موفق به کسب پیروزی نشد. کهکشانی ها فصل گذشته در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با وجود پیروزی بازی رفت بر آژاکس در آمستردام، در بازی برگشت در برنابئو ۱-۴ شکست خوردند و وداعی زودهنگام با رقابت ها داشتند.

با شکست امروز کار رئال بار دیگر برای رسیدن به یک چهارم نهایی سخت شده است. رئال که بین سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ شش سال متوالی نتوانسته بود یه یک چهارم برسد، حالا بیم این را دارد تا آن دوران سیاه برایش تکرار شود.

در واقع با رفتن رونالدو، رئال مادرید دیگر قدرت جادویی خود در لیگ قهرمانان را از دست داده است. قدرتی که به این تیم اجازه می داد در بدترین شب های خود نیز موفق به پیروزی شود اما اکنون رئال برای صعود و کسب موفقیت نیاز به نمایشی ۱۰۰ درصدی دارد. نمایشی که حداقل امشب از این تیم شاهد نبودیم.

بیشتر بخوانید:
لیون 1 یوونتوس 0؛ شکست غیرمنتظره بانوی پیر در فرانسه
رئال مادرید 1 منچسترسیتی 2؛ بازگشت رویایی یاران پپ در قلب مادرید 

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان رئال مادرید لیگ قهرمانان اروپا کریستیانو رونالدو یوونتوس رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال