جادوی سید؛ حمله دوباره صنعت نفت به صدر

در پایان بازی نساجی – صنعت نفت یکی دو خبرنگار تلاش کردند با یک سوال حاشیه ای سیروس پورموسوی مربی موفق صنعت نفت را به حاشیه ببرند! تیم تو جادوگر دارد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیش از شروع بازی وقتی سرمربی صنعت نفت مشغول قدم زدن در استادیوم شهید وطنی بود یکی دو بار میکروفون که آهنگ های مذهبی پخش می کرد آهنگ را قطع و کلمه جادوگر را بر زبان آورد که سیروس پورموسوی با متانت از کنار این اتفاق گذشت تا نه خود وارد حاشیه شود و نه تیمش. اما واضح و مبرهن است که موفقیت در فوتبال اتفاقی نیست و بدون شک حضور صنعت نفت در اینجای جدول مرهون تیم خوبی است که او بسته و تمریناتی که تیمش پشت سر می گذارد و از سویی استراتژی صحیح این مربی در ابتدای بازی و تعویض هایی که در جریان بازی انجام می دهد. 

آنی که می گوید سید جادوگر دارد کافی است به این سوال پاسخ دهد چرا فصل گذشته موفق نشد مانع از سقوط پارس جنوبی به دسته اول شود؟ بگذریم. سیروس پورموسوی با صدرنشینی صنعت نفت در لیگ برتر اگر امروز دوباره رخ دهد خیلی بیگانه نیست. او یک بار به همراه استقلال خوزستان البته به عنوان دستیار اول عبدالله ویسی این اتفاق را تجربه کرده بود. آنها با این تیم قهرمان لیگ برتر شدند و آن روز بود که سیروس پورموسوی به این نتیجه رسید قهرمانی در لیگ برتر فقط مختص تیم های آبی و قرمز یا سپاهان نیست. تیم های شهرستانی هم در صورت ارایه بازی های خوب و باور قهرمانی می توانند با تلاش وافری که می کنند به  این مهم برسند. 

البته که صنعت نفت برای قهرمانی در لیگ برتر بسته نشده؛ به همین دلیل این تیم تحت فشار نیست و راحت بازی می کند و تا به این جای کار بارها و بارها در جریان بازی شرایط را به سود خود تغییر داده؛ این خود یک مزیت است و به بالا نشینی و شاید هم صدرنشینی دوباره صنعت نفت کمک می کند. جادوی سید ایجاد آمادگی روحی و روانی و ذهنی برای تیمش به منظور نبرد با تیم های بزرگ است. تیم های بزرگی چون سپاهان. جادوی او بازی دادن به بازیکن ۱۸ ساله ای چون زواره ای است که فصل گذشته حتی یک دقیقه هم برای سایپا بازی نکرد اما در تیم ملی جوانان یکی از بازیکنان کلیدی سیروس پورموسوی بشمار می رفت. او به خوبی می داند شکست صنعت نفت در برابر سپاهان چیزی از ارزش های او و تیمش کم نمی کند اما چرا تیمش را برای برد به میدان نفرستد؟ مگر نتیجه را در فوتبال نام تیم ها و مبالغ قرارداد بازیکنان رقم می زنند یا میزان تلاشی که آنها در زمین خواهند داشت؟ بدون شک دومی و این جادوی سید است که تیمش را به این باور رسانده موفقیت در فوتبال برای همه است. برای تیمی که می دود؛ با انگیزه فوتبال می کند و از همه مهمتر با فکر فوتبال می کند. 

هدف امروز صنعت نفت بدون شک حمله دوباره به صدر جدول است.

بیشتر بخوانید:

سپاهان - نفت؛جنگ برای گرفتن جای استقلال/حرکت پرسپولیس در سربالایی

فردا با کسب پیروزی زمین را ترک می کنیم

 

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان سید سیروس پور موسوی فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال