جادوی کریمی در رشت ادامه می یابد؟

علی کریمی فصل گذشته موفق شد تیم سپیدرود را در لیگ برتر نگه دارد و در فصل جاری هم با گذشت 5 هفته از لیگ هجدهم، بار دیگر هدایت سرخپوشان رشتی را بر عهده گرفت ......

علی کریمی فصل گذشته موفق شد تیم سپیدرود را در لیگ برتر نگه دارد و در فصل جاری هم با گذشت 5 هفته از لیگ هجدهم، بار دیگر هدایت سرخپوشان رشتی را بر عهده گرفت.
به گزارش خبرنگار مدال، علی کریمی فصل گذشته با نگه داشتن تیم سپیدرود در لگی برتر کار بزرگی کرد که باعث دوچندان شدن محبوبیت اش در رشت شد. در هفته های ابتدایی، وقتی سپیدرود نتیجه نمی گرفت، سکوهای ناآرام کریمی را تشویق می گرفتند تا اینکه با آغاز هفته ششم، جادوگر دوباره سرمربی سرخپوشان رشتی شد.  
کارنامه سرمربیگری کریمی در لیگ هفدهم
کریمی فصل هفدهم سرمربیگری را با تیم نفت تهران آغاز کرد. نفت اما آن تیمی نبود که جادوگر سودای اش را در سر می پروراند. کریمی در آغاز فصل به عنوان سرمربی تیم نفت معرفی شد اما در کمال ناباوری هنوز مسابقات لیگ برتر، شروع نشده بود که درخشان جانشین وی شد و بدین ترتیب نخستین تجربه مربیگری جادوگر، آغاز نشده تمام شد! با پایان هفته پنجم، درخشان از سرمربیگری نفت کنار گذاشته شد و بار دیگر کریمی به عنوان سرمربی زردپوشان نفت تهران انتخاب شد. کریمی این بار تنها 3 هفته روی نیمکت این تیم دوام اورد و بعد از آن پیش از هفته نهم از سمت خود کناره گیری کرد و بار دیگر جای خود را به حمید درخشان داد تا داستان های برو بیای کریمی-درخشان ادامه دار باشد.
کریمی در هفته های 6، 7 و 8 به عنوان سرمربی تیم نفت تهران فعالیت کرد و با این تیم یک برد، یک تساوی و یک باخت کسب کرد. استراحت جادوگر این بار 9 هفته طول کشید و این بار او از ترجیح داد رویاهای اش را در شهر رشت دنبال کند. کریمی هفته هجدهم برای نخستین بار روی نیمکت تیم سپیدرود نشست و تا پایان فصل در این تیم حضور داشت. او برای مردم شهر رشت کاری کرد که باعث شد تا محبوبیت اش در این شهر دو چندان شود. دستاورد کریمی با سپیدورد او 6 باخت، 4 برد، 3 تساوی، 15 امتیاز و البته بقا در لیگ برتر بود. کریمی هدایت تیمی را پذیرفت که بی ستاره بود و خودش آن را نبسته بود اما شجاعانه ایستاد و این تیم را در لیگ برتر نگه داشت.
جادوی کریمی ادامه می یابد؟
علی کریمی با نگه داشتن تیم سپیدورد در لیگ برتر در واقع برای مردم رشت مصداق بارز یک جادوگر و بسیار محبوب شد. در فصل جاری، تیم سپیدورد در 5 هفته ابتدایی بدون حضور علی کریمی 4 باخت، یک تساوی، 14 گل خورده و 2 گل زده را در کارنامه داشت و کریمی هفته ششم با این تیم در خانه موفق شد یک امتیاز ارزشمند را از صنعت نفت آبادان گرفته و گلی دریافت نکند. کریمی طی روزهای گذشته در پی سر و سامان داده به اوضاع تیم رشتی بوده و درواقع شاید تعطیلات لیگ به این تیم بسیار کمک کرد. باید دید جادوی کریمی در رشت ادامه می یابد و این سرمربی بار دیگر موفق می شود تیم سپیدرودی که در تمام ماه های گذشته غرق در بحران بود را در لیگ برتر نگه دارد یا خیر.

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال