جادو قبل از شاهکار امباپه؛ بازگشت درخشان

نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در دقایق کوتاه حضور در میدان برابر رئال مادرید نمایش درخشانی داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در اواخر ماه نوامبر سال گذشته و در مسابقه پاری سن ژرمن مقابل سنت اتین بود که نیمار دچار آسیب دیدگی شدیدی شده و تا همین دیشب فرصت حضور در میادین را کسب نکرده بود. در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال غیبت نیمار در مسابقه برابر رئال مادرید منتشر شده بود، اما او در نهایت در لیست پاری سن ژرمن قرار گرفته و بعد از هفته ها دقایقی فرصت درخشش در زمین را پیدا کرد.

در دقیقه 72 و در کوران حملات پی اس جی بود که نیمار به جای آنخل دی ماریا وارد میدان شده و در حدود 20 دقیقه حضور خود در زمین عملکرد درخشانی از خود ارائه داد. در همان بدو حضور نیمار در زمین بود که پاس لیونل مسی در سمت راست محوطه به این ستاره برزیلی رسید، اما ارسال او دقیق نبود و از مقابل کیلیان امباپه گذشت. اما در ادامه او چند بار با حرکات تکنیکی خود نظم خط دفاعی رئال مادرید را بهم ریخت و در نهایت نوبت پاس سرنوشت ساز او در دقیقه 94 رسید.

نیمار با تکنیک غریزی خود در سمت چپ با پاس پشت پا و تماشایی خود کیلیان امباپه را صاحب موقعیت کرد تا این ستاره فرانسوی بعد از گذر از سد مدافعان رئال مادرید به زیبایی دروازه این تیم را باز کند. بی تردید پاری سن ژرمن برای ادامه این روند به یک نیمار آماده تا پایان فصل نیاز دارد.

تگ ها


فوتبال جهان نیمار Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال